У БЮТ упевнені, що замість євроінтеграції Україна отримає ізоляцію

У БЮТ упевнені, що замість євроінтеграції Україна отримає ізоляцію

Григорій Немиря. Ілюстрація

Колишній віце-прем'єр-міністр з питань європейської інтеграції, заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря вважає, що шанси на підписання угоди про асоціацію України та ЄС в грудні знизилися до мінімуму.

Заступник ВО "Батьківщина", колишній віце-прем'єр-міністр з питань європейської інтеграції  Григорій Немиря вважає, що на сьогоднішній день шанси на підписання угоди про асоціацію України та Європейського Союзу в грудні знизилися до мінімуму.

На його думку, загрозою євроінтеграції Україна стала відстрочка наміченого на 20 жовтня візиту Президента Віктора Януковича до Брюсселя.

"Це підвищення можливості отримати замість інтеграції ізоляцію. Шанси (підписати угоду про асоціацію) наразі мінімальні", - заявив екс-віце-прем'єр.

Він наголосив, що ЄС поставив перед Україною конкретні вимоги щодо рівня демократії для євроінтеграції.

"Але як ми бачимо останні події - і винесення ганебного рішення Печерським судом, збудження нової справи проти Юлії Тимошенко, продовження судів над Юрієм Луценком і Валерієм Іващенко - вони свідчать про те, що Янукович не готовий робити висновки", - додав Немиря.

У той же час, як зазначив колишній віце-прем'єр, можливість підписати угоду про асоціацію з ЄС у грудні, хоч і мінімальна, але поки що існує.

Раніше резидент Віктор Янукович заявив, що готовий відкласти на потім підписання угоди про асоціацію з ЄС та створення Зони вільної торгівлі, намічене на грудень, якщо європейські лідери наразі не готові через вирок Тимошенко.

Раніше прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що справа Тимошенко може ускладнити завершення переговорів про Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Читайте також:

МЗС: Янукович не повинен враховувати критику щодо Тимошенко

Лукашенко: ЄС намагався нагнути наших друзів – нічого не вийшло

Янукович вибиватиме з ЄС перспективу членства

Повʼязані теми:

Наступна публікація