У БЮТ визнали, що в арешті родича Кожем'якіна "немає ніякої політики"

Кожем'якін не пов'язує арешт свого родича зі своєю політичною діяльністю: адже таким чином можна трактувати будь-які події та обставини, пов'язані з публічною людиною.

Перший заступник голови фракції "БЮТ-"Батьківщина" Андрій Кожем'якін не пов'язує арешт свого родича Владислава Ярцева зі своєю політичною діяльністю, повідомили у прес-службі БЮТ.

"Це досить дивно, адже таким чином можна трактувати будь-які події та обставини, пов'язані з публічною людиною", - сказав політик.

"У даному випадку, немає ніякої політики. Ярцеву висунуто звинувачення за кримінальною статтею. Але я переконаний, що він ні в чому не винен, факти про це свідчать і слідство невдовзі це доведе", - наголосив Кожем'якін.

Нагадаємо, 18 лютого правоохоронними органами був затриманий депутат фракції "БЮТ-"Батьківщина" в Київраді Владислав Ярцев, який є близьким родичем одного з керівників парламентської фракції "БЮТ-"Батьківщина" Андрія Кожем'якіна.

21 лютого суд ухвалив рішення про взяття депутата під варту.

У прес-службі "Батьківщини" заявляли, що "Затримання Владислава Ярцева – це спланований удар по нашій команді та Андрію Кожем'якіну за його опозиційну діяльність та його протидію агресивним діям СБУ щодо партії "Батьківщина", у тому числі сьогоднішньої провокації в офісі нашої партії".

"Вина" Ярцева полягає лише в тому, що він є родичем одного із лідерів "Батьківщини", і на принципову позицію якого і хоче вплинути влада", - наголошували в політсилі.

Читайте також:

Родича Кожем'якіна затримали за хабар у 50 тисяч доларів

У Києві родича Кожем'якіна затримали прямо в аеропорту

Суд заарештував бютівця, який є родичем Кожем'якіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: