У БЮТ визнали, що Янукович переможе Тимошенко

"Тимошенківці" вже прикидують можливі варіанти співпраці з іншими партіями після виборів президента.

Один з лідерів БЮТ, заступник голови ВР Микола Томенко визнав, що принаймні у першому турі майбутніх президентських виборів перемогу здобуде лідер ПР Віктор Янукович.

“Як не сумно мені про це говорити: в першому турі перемагає Янукович, на другому місці – Юлія Тимошенко. А в другому турі буде дуже серйозна боротьба. На сьогодні в Тимошенко і Януковича рівні шанси: 50 на 50”, - вважає Томенко.

Що стосується можливої післявиборної конфігурації сил у парламенті, "бютівець" не виключив, що у ВР буде створена коаліція у складі БЮТ, “Нашої України”, Партії регіонів та Блоку Литвина.

Відповідаючи на запитання, яким чином Тимошенко може об’єднати Раду, політик зазначив, що, “напевно, повертатимемося до романтичної ідеї “трьох з половиною”.

“Можливо, після президентських виборів вона стане реальнішою. Хай як це парадоксально, я не бачу серйозних економічних розбіжностей між більшістю “Нашої України”, Блоком Литвина, БЮТ і Партією регіонів”, - сказав Томенко.

Водночас, він вважає малоймовірною ситуацією, за якою основні кандидати на пост глави держави працюватимуть у тандемі, зокрема, Янукович – прем’єром, а Тимошенко на посту президента.

“Внаслідок української ментальності та специфіки нинішнього політичного моменту жодних тандемів до завершення виборів не буде. Хоч команди намагаються щось промацати. У “регіонів” кажуть, що найідеальніший варіант це Янукович – президент, Яценюк – прем’єр”, - повідомив Томенко.

У зв’язку з цим він заявив, що “свого часу намагався зробити так, щоб ми з Арсенієм Яценюком домовилися на старті: Тимошенко – президент, Яценюк – прем’єр”.

“Але всі відмовляються на старті про це розмовляти. Вони вважають, що це, напевно, погано впливатиме на президентську виборчу компанію. Коли я відкрив цю тему, Яценюк сказав: “Мені не потрібно допомоги, я й так перемагаю”, - розповів Томенко.

Читайте також:

Тимошенко і Янукович залишаються лідерами президентського рейтингу

Регіонали не виключають, що Тимошенко буде прем'єром при Януковичі

Під Києвом з'явилися біл-борди з пародією на рекламу Яценюка

Янукович: Україна "з одним голим місцем". Треба "пахати"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: