У БЮТ занепокоєні відмовою ЦВК реєструвати 2 тисячі грузинських спостерігачів

У БЮТ закликають керівництво України дати оцінку рішенню ЦВК відмовити спостерігачам від Грузії у реєстрації

Голова парламентського Комітету із закордонних справ, голова делегації Верховної ради у Парламентській асамблеї ОБСЕ Олег Білорус звертається до президента України, голови ВР, генерального прокурора і Вищого адміністративного суду із закликом дати належну оцінку рішенню ЦВК відмовити у реєстрації 2011 спостерігачів від Грузії на виборах президента України.

Білорус також звертається з телеграмою до голови Парламентської асамблеї ОБСЕ і генерального секретаря ОБСЕ з проханням відреагувати на цей міжнародний інцидент.

"В Україні стався безпрецедентний міжнародний скандал. ЦВК відмовила у реєстрації 2011 спостерігачу від Грузії. Всі документи грузинської делегації були передані до ЦВК вчасно і вчасно підготовлені апаратом ЦВК до засідання. Таким чином, юридичної проблеми не було – деякі формальні запитання викликали лише 11 анкет", - сказав, коментуючи рішення ЦВК, Білорус.

"Тм не менш, - підкреслив народний депутат, - більшість ЦВК, яку складають представники Партії регіонів, цинічно заявила, що "не мала часу" ознайомитися із поданими документами. Це рішення – політичне, це рішення – провокативне".

Білорус наголосив, що таким чином порушені міжнародні стандарти та під загрозу поставлені добрі відносини між двома країнами.

"Коли наша делегація спостерігачів у останній день прибула до Грузії на вибори, українських спостерігачів зареєстрували без жодних проблем", - нагадав він.

Читайте також:

ЦВК не пустила на вибори в Україну 2 тисячі спостерігачів з Грузії

Ющенко кличе в Україну більше спостерігачів

Спостерігачі незадоволені підготовкою до виборів в Україні

ВідеоУ БЮТ занепокоєні відмовою ЦВК реєструвати спостерігачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: