У БЮТ зізналися, що у них немає відео з нападом СБУ

У БЮТ заявили, що, як виявилося, у них немає відеозапису візиту сбушників до офісу на Туровській, оскільки запис в автоматичному режимі ведеться тільки вночі.

У БЮТ немає відеозапису, на якому зафіксовано візит співробітників СБУ в офіс партії "Батьківщина" в минулу п'ятницю. Про це повідомив народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

"Коли я заявив, що у нас є відео, на якому зафіксовано візит співробітників СБУ в наш офіс, я думав, що всі відео з камер спостереження автоматично записується, адже це було б логічно. Проте пізніше я поспілкувався з охороною, і вони мені розповіли, що запис в автоматичному режимі ведеться тільки вночі. Хоча я бачив на екрані з відеокамери спостереження співробітників СБУ, номери їх машини і т.д. Запис цього, на жаль, не зберігся", - сказав депутат.

"Проте у нас є свідки, охорона переписала номери автомобілів, записані дані керівника тієї операції і т.д. Тобто все, крім відео", - підкреслив депутат.

Нагадаємо, раніше Андрій Шкіль заявив, що у розпорядженні БЮТ є відеозаписи п'ятничного візиту співробітників СБУ в офіс партії "Батьківщина".

21 лютого СБУ розповсюдила заяву, в якій вимагала від "Батьківщини" невідкладно надати записи камер відеоспостереження, прізвища свідків, до яких нібито зверталися співробітники СБУ, прізвища цих "співробітників", які, за словами представників БЮТ, приходили в офіс.

Читайте також:

БЮТ переконує, що записав на відео візит співробітників СБУ в партійний офіс

БЮТ: Міліція влаштувала блокаду квартири помічниці нардепа

БЮТ: влада застосовує репресії до родичів опозиціонерів

В штаб-квартиру Тимошенко з обшуком приходили контррозвідники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: