У БЮТ знайшли ще одну типографію у Харкові, що друкує фальшиві бюлетені

Депутат від БЮТ заявив, що на типографії "Формат Харків" друкуються фальшиві бюлетені для виборів - на звичайному папері без будь-яких елементів захисту.

У БЮТ заявили про існування ще однієї типографії в Харкові, де незаконно друкують бюлетені.

"Ми знайшли ще одну друкарню, на якій, ми переконані, виготовляються виборчі бюлетені з порушенням чинного законодавства", - заявив депутат Володимир Філенко (фракція БЮТ).

За його словами, рекламне агентство "Формат Харків" одержало замовлення на виготовлення виборчих бланків від видавництва "Глобус", яке у свою чергу уклало договір на друк бюлетенів з Харківським облвиборчкомом.

"Нам вдалося з'ясувати, що в цьому разі, так само як і з видавництвом "Фоліо Плюс", порушена відповідна вимога закону про заборону кооперації під час друку бюлетенів", - заявив депутат.

З його слів, видавництво "Глобус" замовило у "Формат Харків" наклад 38 тис. бюлетенів 12 видів.

"У нас є лист, у якому зазначені ці виборчі округи, для яких замовлено друк, зокрема це Безруківська сільрада, Ольшанська сільрада, Козачелопанська і так далі", - додав Філенко.

Бютівець також звернув увагу на те, що бюлетені друкувалися на звичайному папері без будь-яких елементів захисту.

З його слів, за результатами перевірки складено акт із переліком порушень, який передано в обласну прокуратуру.

Раніше лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що в Харкові на поліграфічному підприємстві "Фоліо Плюс" друкуються фальшиві бюлетені для голосування на місцевих виборах.

Прокуратура відмовила в порушенні справи за заявами про незаконний друк бюлетенів у друкарні "Фоліо Плюс" через відсутність підстав.

У МВС пояснили друк 12,7 тис. бюлетенів технологічним процесом їх виробництва: цей тираж - розгінний, для того, щоб фарба вийшла на передбачений стандарт.

Читайте також:

В Одесі надрукували бюлетенів на чверть більше, ніж виборців

Прокуратура порушила справу за фактом підробки понад 200 тисяч бюлетенів

В Івано-Франківську теж знайшли фальшиві бюлетені

У МВС пояснили появу тисяч бюлетенів "розгонкою" для фарби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: