У бютівця знайшли "липовий" диплом

Чиновника свого часу відрахували з університету за невиконання навчального плану, що не завадило йому отримати статус державного службовця 3 категорії 7-го рангу.

Черкаська міліція виявила, що голова фракції Блоку Юлії Тимошенко в Черкаській обласній раді, заступник голови облорганізації партії Тимошенко "Батьківщина" Анатолій Бондаренко використовував фальшивий диплом бакалавра.

Про це повідомляє прес-служба управління МВС у Черкаській області.

У повідомленні сказано, що голову облорганізації "Батьківщини" у тім, що в 2005 році при призначенні на посаду голови Лисянської районної державної адміністрації він надав диплом бакалавра з економічного напряму філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", хоча не закінчив ВНЗ.

Чиновника свого часу відрахували з університету за невиконання навчального плану.

Прокуратура й міліція також підозрюють Бондаренка в тім, що на посаді голови Лисянської райадміністрації він використовував своє службове становище й дану йому владу всупереч інтересам служби, завдаючи збитків державним інтересам і підриваючи при цьому престиж виконавчої служби. Чиновник отримав статус державного службовця 3 категорії 7-го рангу.

У свою чергу Бондаренко стверджує, що кримінальні справи за зазначеними статтями Кримінального кодексу проти нього було закрито в 2006 і 2007 роках за відсутністю складу злочину. "Те, що диплом ВНЗ - справжній, було вже не раз перевірено", - сказав він.

Також Бондаренко додав, що при призначенні на посаду голови райадміністрації він проходив перевірку з боку Служби безпеки України.

"Поновлення цих кримінальних справ я пов'язую тільки з початком виборчої кампанії. Через це на мене почали тиснути", - сказав Бондаренко.

За його словами, йому довелося звільнитися з посади заступника генерального директора ТОВ "Нібулон" (Миколаїв) у зв'язку з тиском, що почався на компанію з боку влади.

Прокуратурою області порушено кримінальні справи за "Підроблення документів" і "Зловживання владою або службовим становищем".

Читайте також:

Країною править штучний інтелект

Міліція знайшла ще трьох чиновників із підробними дипломами

Міліція перевірить наявність у Януковича вищої освіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: