У центр Львова вийшли тисячі вчителів з прапорами УПА

Педагоги вимагають від влади збільшити витрати на освіту та на зарплати освітянам.

Близько 5 тисяч педагогів 21 березня зібрались мітинг на проспекті Свободи в центрі Львова з вимогою поліпшити фінансування системи освіти.

Вони принесли державні прапори, прапори української повстанської армії, а також плакати: "Депутатам - учительську зарплату! Освіті - гідне фінансування! Захистимо життєві інтереси співробітників системи освіти!", "Досить нас уже ганьбити, у нас учаться ваші діти!", "До європейської ціни на газ - європейську зарплату!", "Ні експериментам над педагогами!", "Ні свавільному підвищенню цін на комунальні послуги!", "Учителям - гідну зарплату!", "Ні системному знищенню української освіти!".

Також вони прийшли із дзвіночками, у які час від часу дзвонять. Перед педагогами виступають лідери профспілок системи освіти, а також співробітники системи освіти. Вони обвинувачують владу в тому, що витрати на систему освіти цього року не відповідають положенням закону "Про освіту".

З їх слів, недофінансування галузі цього року призводить до зменшення розмірів оплати праці співробітників системи освіти.

Тому вони просять президента Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова й голову Верховної ради Володимира Литвина при перегляді державного бюджету за перший квартал 2011 року збільшити витрати на освіту, з 1 квітня 2011 року привести у відповідність оплату праці співробітникам галузі згідно з єдиною тарифною сіткою, установивши перший тарифний розряд на рівні мінімальної заробітної плати й забезпечити диференціацію всіх розрядів за єдиною тарифною сіткою, увести з 1 квітня виплату 20% надбавки за престижність праці для всіх категорій педагогічних і науково-педагогічних співробітників.

Також педагоги вимагають відновити з 1 квітня фінансування виплати 15% надбавки співробітникам вищих навчальних закладів зі статусом "національний" і підвищити з 1 квітня стипендію студентам до рівня прожиткового мінімуму.

Читайте також:

В Україні стартував "автомайдан": колони протестувальників рушають на Київ

Кримчани вийшли під червоними прапорами вимагати відновлення СРСР

На кореспондента ТСН.ua на мітингу напали віряни

ВідеоУ центр Львова вийшли тисячі вчителів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: