У центрі Харкова відкрився сучасний семиповерховий паркувальний комплекс, - Ігор Терехов Актуально

У центрі Харкова відкрився сучасний семиповерховий паркувальний комплекс, - Ігор Терехов

Подібні паркінги планується побудувати і в інших районах Харкова.

У центрі Харкова за будівлею Театру опери і балету почав роботу багаторівневий комунальний паркінг, під час будівництва якого використовувалися найсучасніші технології. Паркінг знаходиться у комунальній власності, і ціна в ньому не відрізняється від інших парковок в центрі міста.

Про особливості паркінгу і подальші плани з розвитку мережі на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив виконуючий обов'язки міського голови Харкова Ігор Терехов.

"Вчора почав роботу перший у Харкові семиповерховий паркінг. І це - перший в Україні комунальний багаторівневий паркінг", - пише в.о. мера.

У конструкції паркінгу були застосовані міцні матеріали і сучасні технології, зокрема: покриття, що запобігає ковзанню автомобілів, автоматичне регулювання паркомісць і гумові відбійники. Матеріали, застосовані для покрівлі, запобігатимуть утворенню крижаного нальоту. На паркінгу також передбачені спеціальні місця для водіїв з інвалідністю.

Надалі подібні паркінги планується побудувати і в інших районах Харкова. "Архітектори за моїм дорученням вже шукають місця для наступних багаторівневих паркінгів. Щоб до кожного будинку завжди могли проїхати і машини для збору сміття, і швидкі, і пожежники", - поділився планами в.о. міського голови.

Нагадаємо, нещодавно Ігор Терехов повідомив, що усі парки Харкова будуть за допомогою пішохідних і велодоріжок об'єднані в єдину зелену мережу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація