У центрі Херсона знесли будинок, який став місцем для безхатьків: власників не знайшли

У центрі Херсона знесли будинок, який став місцем для безхатьків: власників не знайшли

Фото: ТСН

Це може стати прикладом для інших власників.

У центрі Херсона знесли стару двоповерхівку, яка 8 років  стояла пусткою і стала аварійною. Там збиралася асоціальна молодь та безхатьки. Жителі сусідніх будинків кажуть, не раз  зверталися до міської влади, аби там навели лад, проте марно. Тому туди приїхав екскаватор.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Колись у цій двоповерхівці були  квартири ще з пічним опаленням, а на першому поверсі — фотосалон. Згодом стару будівлю на центральному проспекті придбала група підприємців. Мешканцям купили інше житло і відселили. Але на цьому все закінчилося. Будинок 8 років стояв без вікон і дверей та перетворився на руїну.

За кермом екскаватора - депутат міськради Володимир Сальдо. Коли він був мером міста, якраз і знайшлися інвестори, які   викупили цей будинок. Каже, у підприємців на цю ділянку були грандіозні плани - сучасна споруда мала прикрасити середмістя.  Але з невідомих причин вони не здійснилися. А власників тепер не можуть знайти.  Навіть обнести двоповерхівку  парканом - нікому. 

Техніку надали місцеві підприємці, які відгукнулися на прохання жителів середмістя. 
 
"Є реальний власник — це міська громада, яка хоче, щоб було в місті чисто, охайно і порядно. Таких будівель, до речі, у Херсону, не одна. Нехай це буде прикладом для інших власників, які нині так само не доглядають за своїми будівлями", - сказав Володимир Сальдо. 
 
 Розбирати будівлю будуть зо три дні. Потім ділянку розрівняють, завезуть ґрунт і розіб’ють сквер.

Читайте також: 

У центрі Херсона зносять стару двоповерхівку

У центрі Херсона зносять стару двоповерхівку

Повʼязані теми:

Наступна публікація