Роззброїти 41-річного порушника вдалося лише з застосуванням заходів фізичного впливу.
У Києві п'яний водій скоїв ДТП і влаштував перегони з правоохоронцями.
Як повідомили у прес-службі Управління ДАІ в місті Києві, у п'ятницю, 28 жовтня, близько 7 години ранку, працівники відділу ДАІ Шевченківського району столиці за повідомленням чергового виїхали на місце пригоди.
Як з'ясувалося, на перехресті вулиць Хрещатик-Інститутська сталось зіткнення двох автомобілів: "Мазда", якою керував мешканець Бориспільського району 1974 року народження, та "Деу Ланос" під керування водія-киянина, 1970 року народження.
Інспектори одразу розпочали фіксувати ДТП.
Водій автомобіля "Деу" передав документи через напіввідкрите бокове вікно, не виходячи з автомобіля. Доки інспектори ДАІ оформляли необхідні матеріали, водій "Деу", з пошкодженим переднім лівим колесом, завів автомобіль і поїхав. Правоохоронці одразу почали наздоганяти втікача. Через декілька хвилин чоловіка зупинили на заїзді до стадіону "Динамо".
Водія просили вийти з автомобіля, але він відмовлявся й демонстративно пив пиво. Після того як виїзд на дорогу було заблоковано, він почав їздити на майданчику перед стадіоном, створюючи загрозу громадянам та працівникам міліції.
З метою припинення протиправних дій інспектори намагалися розблокувати двері автомобіля з боку водія, після чого він дістав предмет, схожий на пістолет (як пізніше виявилося, пристрій для відстрілу гумовими кулями) і направив у бік працівника міліції, а в другій руці тримав сокиру.
Згідно з вимогами Закону, один зі співробітників ДАІ попередив про застосування вогнепальної зброї, а інший в цей момент розбив ліве бокове вікно автомобіля. Лише при застосуванні заходів фізичного впливу правоохоронцям вдалось роззброїти порушника.
Зловмисник у наручниках був доставлений до Печерського райуправління міліції. Розпочато розслідування інциденту.
Винного у жахливому ДТП у Києві не можуть знайти вже 8 років
В Одесі СБУшник та бізнесмен влаштували день резонансних ДТП
У Києві водій притиснув даїшника склом дверцят і протяг кілька метрів