Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада міста не передбачила археологічні дослідження на цій ділянці.

У центрі Львова на вул. Корнякта під час проведення археологічних робіт виявили давнє склепіння, людські рештки та частину мурованої затинькованої стіни.

Археолог НДЦ "Рятівна археологічна служба" Микола Шніцар розповів, що дослідникам вдалося виявити елементи кахлю та частинки керамічного посуду. Серед супровідного матеріалу були монети різного періоду. Ймовірно, боратинки (мідні розмінні монети шелягів (солідів). Про це повідомляє "Гал-інфо".

Знахідка може бути криптою костелу Пресвятої Трійці при монастирі тринітаріїв. Він існував тут від 1703 до 1848 років. Усередині приміщення під землею знайшли кілька кісток, зокрема, частина людського черепа, що свідчить на користь цієї версії. Наразі їх передали антропологам для отримання більш детальної інформації.

Віднайдене склепіння засипали назад. На вулиці Корнякта продовжать ремонтні роботи, які розпочали без археологічного нагляду. Влада Львова не передбачила археологічні дослідження на цій ділянці, йдетьcя про земляні роботи в зоні ЮНЕСКО. Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля так прокоментував ситуацію: "Проект звучав, як капітальний ремонт. Там проєктувалася заміна покриття мощення цієї вулиці".

Залиште свій коментар

Вибір редакції