У центрі міста у Рівненській області виявили 50-кілограмову бомбу

Дата публікації
Перегляди
3501
У центрі міста у Рівненській області виявили 50-кілограмову бомбу

ДСНС у Тернопільській області

Фахівцям вдалося перевезти снаряд на спеціальний полігон і знешкодити.

У середмісті Сарн у Рівненській області працівники дорожньої служби під час проведення ремонтного шляху наштовхнулись на 50-кілограмову бомбу, йдеться в ТСН.16.45.

Знахідку виявили у середмісті, центральна площа звідси всього за кілька десятків метрів. Щойно працівники, які копали дорогу, натрапили на знахідку, наряд рятувальників вулицю з усіх сторін обгородив стрічкою і нікого не пропускали.

Остаточні дані, що саме за боєприпас лежав у землі, пообіцяли оприлюднити згодом. Попередньо, це фугасна авіаційна бомба часів Другої світової війни вагою зо 50 кілограмів. І як кажуть фахівці. радіус ураження її чималий – до кілометра.

Поруч цього місця розташовано кілька багатоповерхівок та приватні будинки. Тож існувала реальна загроза, що бомба вибухне і наробить великої шкоди. Мешканців про ситуацію сповістили і просили не виходити з будинків. Однак одразу не евакуйовували, бо піротехнікам треба було вивчити боєприпас. Якщо б з'ясували, що транспортувати його небезпечно, то підривали б просто на місці. І тоді б вже організували масову евакуацію.

Втім після огляду фахівці упевнилися, що бомбу можна перевозити. Відтак обережно помістили її у вантажівку і повезли на спеціальний полігон. Через усе місто, а далі трасою Київ-Ковель-Ягодин. Вже на місці бомбу підірвали.