Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У центрі Одеси десятки родин страждають від нашестя щурів

Люди звинувачують свою сусідку, яка зносить додому мотлох із сміттєзвалищ.

Від нашестя щурів потерпають десятки родин у середмісті Одеси. Сотні гризунів тримають їхні помешкання в справжній облозі. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Це видовище стало вже звичним для мешканців будинків на подвір'ї у центрі Одеси: сморід, щури та блохи. У нашесті люди винуватять свою сусідку. Літня жінка зносить до свого флігелю та двору непотріб з усіх довколишніх смітників. Спочатку люди просто жаліли стару жінку, але потім все перетворилося на чималу проблему.

ВідеоОдесити страждають від нашестя щурів

Від нашестя щурів потерпають десятки родин у середмісті Одеси. Сотні гризунів тримають їхні помешкання в справжній облозі. У їхній навалі люди звинувачують одну із сусідок – жінка влаштувала в своїй оселі та на подвір'ї звалище непотребу. Вплинути на неї та змусити прибрати мотлох не можуть ні чиновники, ані поліція.

Одесити страждають від нашестя щурів

З її двору сусіди постійно виносять пакети із сміттям. Утім, прибрати мотлох та бруд з оселі жінки не може ніхто. За зачиненими дверима – приватне помешкання.

Сусіди літньої жінки перебувають у постійному страху. Бояться хвороб, що розносять щури, бояться пожежі, що може спалахнути на звалищі сміття. На власний ризик розкидають на подвір'ї, де гуляють діти, щурячу отруту. І нескінченно ходять із скаргами по всіх інстанціях.

"Щурі розмножуються у геометричній прогресії. Ми викликали декілька фірм, які труять. Люди відмовились, побачивши такий великий двір, таку кількість щурів і неможливість потрапити до приміщення", - розповідає місцева мешканка Інна Кіршта.

Вдома жінки немає. У цей час вона традиційно розшукує мотлох на усіляких смітниках. Чиновники та поліція залишають численні приписи, проте вона їх просто ігнорує.

Увійти в приватне помешкання без судового припису не мають права ані сусіди, ані правоохоронці. Все, що можуть комунальники, - навіть не оштрафувати. Тільки спробувати…

"Їй дали припис прибрати, і якщо вона не прибере, на неї будуть накладені штрафні санкції від 150 до 1700 грн", - каже заступник директора житлово-комунального сервісу "Фонтанський" Юрій Терещенко.

Між тим, сусіди бабусі, розуміючи, що комунальники їм не допоможуть, вже звернулися до правоохоронців.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції