У Чехії хвилюються, що Данилишин втягнув країну в український політрозбір

Преса Чехії стурбована потраплянням Праги до політичного протистояння між українською владою і опозицією через Богдана Данилишина.

Чеська преса стурбована тим, що офіційна Прага потрапила в центр політичного протистояння між українською владою і опозицією через арешт колишнього міністра економіки в уряді Юлії Тимошенко Богдана Данилишина.

Чеське видання "Лідове новини" вважає, що "для влади Чехії її несподівана турбота про Україну не може закінчитися добре".

Газета відзначає, що з арештом у Празі Данилишина чеська влада, сама того не бажаючи, потрапила в "центр політичної війни" між опозицією Юлії Тимошенко і владною командою президента Віктора Януковича.

У газеті також стверджується, що "колишній український міністр чекає у неділю, 24 жовтня, рішення чеського уряду: чи він отримає політичний притулок, або ж буде виданий Києву".

У слідчому ізоляторі чеської поліції до Богдана Данилишина, за словами його адвоката, "ставляться добре і ведуть себе нейтрально".

Газета також повідомляє, що "Данилишин, за словами його адвоката, розмірковує над проханням про політичний притулок у Чехії". Тоді як Україна, навпаки, вимагає його видачі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Богдан Данилишин затриманий в Чехії. Генеральна прокуратура Україна вже почала процедуру екстрадиції.

Читайте також:

Посольство України в Чехії зреклося Данилишина

Чехія може надати політичний притулок Данилишину

ГПУ почала процедуру екстрадиції Данилишина

БЮТ назвав затримання Данилишина свідченням політрепресій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: