У Чехії розгорівся скандал через "брудних" українських заробітчан

Заступника голови партії "Справи громадські" заявив, що не їздить громадським транспортом, бо там - брудні українські заробітчани".

У Чехії слова заступника голови партії "Справи громадські" Ярослава Шкарки привернули увагу як чеської преси, так і української громади.

Зокрема він заявив: "Не їжджу празькими трамваями, тому що в них їздять брудні українські заробітчани".

Як стало відомо, слова Ярослава Шкарки привернули увагу насамперед тому, що партія "Справи громадські" має великий шанс потрапити в парламент. За останнім даними статистиків, вона могла б отримати 10% голосів. З огляду на це авторитетна празька газета попросила потенційного законодавця прокоментувати власний вислів.

"З українськими заробітчанами, - сказав Ярослав Шкарка, - я трохи перебільшив, але наполягаю, що й вони мають одягатися чисто".

На слова про те, що в забруднених комбінезонах їздять і чеські робітники, політик нічого не відповів.

На думку оглядача іншого престижного щоденника, чеський президент Вацлав Клаус правий, закликаючи виборців обережно ставитися до популярності таких нових партій, як "Справи громадські". Голова "Української ініціативи" у Чехії Віктор Райчинець вважає, що українофобський докір Ярослава Шкарки - це навіть не екстремізм, а політична дурість.

Він зазначив, що "чеський політик має насамперед піклуватися про те, щоб чеська економіка не потребувала робочих рук із чужини".

"Адже умови праці в багатьох галузях чехи вважають несприятливими й нерідко самі шукають роботу за кордоном", - підкреслив він.

Читайте також:

За рік гастарбайтери надіслали до України 3 млрд доларів

Чехія припиняє видавати українцям дозволи на роботу

В Італії влада відібрала в українських заробітчан дитину

Українці в Чехії проігнорували програму добровільного повернення додому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: