У Чехії трьох українців засудили за рабовласництво

У Чехії закінчився гучний судовий процес над українцями, які експлуатували громадян країн Євросоюзу. злочинці отримали від 5 до 7 років ув'язнення.

У Чехії закінчився гучний судовий процес над громадянами України, звинувачених у рабовласництві.

Вони силою примушували до виснажливої роботи більше двох десятків людей, зокрема - із кількох країн Євросоюзу.

Суд засудив трьох українців - Володимира Дубленича, Василя Бенца і Михайла Завацького - до п'яти і семи років ув'язнення.

Судовий процес тривав півроку. Жоден із засуджених не визнав своєї провини. Рабовласників з України захищав один із найдорожчих адвокатів міста.

"Страх перед українцями був такий великий, що частина свідків відмовилися від своїх показів уже під час суду. Вони боялися помсти, навіть коли повернуться додому", - розповіла помічник судді Ірена Єржабкова.

Робітники свідчили, що українці залякували їх вогнепальною зброєю і застосовували електрошокер. Їх ізолювали від зовнішнього світу і контролювали 24 год на добу. Годували раз на день вареною картоплею, у кращому разі - з квасолею.

Частина потерпілих - з Румунії і Болгарії були неписьменними. Навіть зарплатня у 8 доларів на тиждень була для них прибутком.

Бізнес "здав" потерпілий румун, який зміг утекти і дістатися до свого посольства.

Нещодавно правоохоронці викрили банду викладачів вузів на Тернопільщині, які продавали студентів у рабство. Вони вербували студентів для заробітків за кордоном, заманюючи їх начебто проходженням практики, при цьому погрожували їм виключенням з університету у разі відмови. Учасники злочинної групи вивезли за кордон 46 студентів.

Читайте також:

На Тернопільщині викладачі вузів продавали студентів у рабство

За експлуатацію малолітніх українок британському педофілу дали довічне ув’язнення

У Чернівцях мати продала 9-річну дочку за 60 тисяч

Дві українки продали у сексуальне рабство 12 дівчат

ВідеоУкраїнці за кордоном не лише жертви, а й злочинці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: