У Чехії вважають, що процес над Тимошенко відповідає радянським нормам

Перший віце-прем'єр і глава МЗС Чехії Карел Шварценберг заявив, що суд застосував до екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко неадекватний запобіжний захід.

Процес над Тимошенко відповідає не європейським нормам, а радше тим, які панували в Україні тридцять років тому, повідомив голова МЗС Чехії Карел Шварценберг.

Також глава МЗС Чехії зазначив, що Україна дедалі помітніше «лягає на курс, який не має нічого спільного з курсом країн Європейського Союзу».

"На прикладі України бачимо, як нейтралізують і виводять з політичної боротьби найздібнішого і найпопулярнішого лідера опозиції", - зауважив Шварценберг.

Він також наголосив, що передасть через нового посла Чехії в Україні Івана Почуха, який приступає до виконання службових обов'язків 23 серпня, листа, адресованого українській владі, в якому піддано гострій критиці судовий процес над Тимошенко.

"Як торгівельні, так і політичні звичаї в Україні вельми відрізняються від загальноприйнятих. Такою, на жаль, є дійсність, і вона не пов'язана з винуватістю чи невинуватістю Тимошенко. Дійсність пов'язана з тим, як відбувається суд, як ставляться до демонстрантів, і це все викликає в нас великі побоювання", - повідомив Шварценберг, коментуючи.

Також 15 серпня уряд Австралії висловив занепокоєння українським колегам з приводу арешту та суду екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це йдеться у повідомленні, поширеному Союзом українських організацій Австралії.

Нагадаємо, після арешту Тимошенко 5 серпня США, Канада, Німеччина, Велика Британія, Франція, країни "Вишеградської четвірки" (Угорщина, Польща, Словаччина та Чехія), Європейський Союз та Організація з безпеки та співробітництву в Європі висловили стурбованість у зв'язку з таким рішенням, а Росія повідомила, що судовий розгляд стосовно Тимошенко повинний бути справедливим і неупередженим.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

У Нью-Йорку пройшов мітинг на підтримку Тимошенко

Італія стурбована судовим процесом над Тимошенко

ПАРЄ вимагає відпустити Тимошенко з-під арешту

Суд над Тимошенко занепокоїв Євросоюз

Україна вперше визнала, що арешт Тимошенко ускладнив переговори з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: