У чергах перед КПП на Донбасі жителі окупованих районів заговорили про єдину Україну

Люди обурюються, що їх із такими складнощами пускають у прилеглі українські райони Донеччини.

Жителі окупованих терористами районів Донецької області нарікають на складність процедури перетину лінії розмежування. На контрольних пунктах пропуску вони годинами стоять у довгих чергах, мусять мати дозвільні документи і проходити прискіпливий обшук прикордонників, ідеться в сюжеті ТСН.

Такий стан справ вони називають "стовідсотковим порушенням прав людини".

"Ми ж єдина Україна! Ми ж з українськими паспортами! Чого ж ви нас не пускаєте до родичів і такі приниження?", - обурюються мешканці окупованих терористами "ДНР" територій.

Разом із тим до можливого в разі загострення ситуації закриття українських КПП місцеві жителі ставляться спокійно. Кажуть, їздитимуть в Україну за дешевшими харчами й надалі – але вже через територію Росії.

Як повідомлялося, з понеділка, 22 лютого, відновив роботу контрольний пункт в'їзду та виїзду "Мар'їнка". Таке рішення керівництво штабу АТО прийняло у зв'язку зі зменшенням кількості обстрілів та стабілізацією обстановки.

Цей КПП було закрито 17 лютого через велику інтенсивність обстрілів опорних пунктів сил АТО в районі міста. Його закривали двіча протягом місяця. Також було тимчасово закрито "Зайцеве", через що на трьох інших пунктах вишикувалися кілометрові черги.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

ВідеоПункт пропуску Мар'їнка відновив роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: