У Черкасах дітей у дитсадках загодовують сардельками замість м'яса: у чому причина

У Черкасах дітей у дитсадках загодовують сардельками замість м'яса: у чому причина

Батьки скаржаться, що дітям не дають м'ясо.

У Черкасах замість м'яса дітей годують ковбасними виробами. Вже кілька тижнів малечі ають сардельки.

Про це ТСН.ua розповіли батьки дітей.

"У місті Черкаси склалася складна ситуація з харчуванням у дошкільних закладах. Через страх купувати м'ясо на тиждень, як було до карантину, м'ясо намагаються купити за день наперед. Постачальникам це невигідно, через що вони відмовляються надавати послуги. У підсумку дітей годують сосисками кожного дня, а то й двічі на день", - розповідає ТСН.ua мама дошкільнятка Дарина.

меню_17

Як доказ, жінка наводить меню, якими обмінюються мами у соцмережах. У них справді відсутнє м'ясо, натомість на обід, сніданок і вечерю дітям пропонують сардельки.

меню_16

"Така ситуація склалася у дитсадках №78,65,87,89, 91, 62. Це ті мами розповідали, з якими я спілкуюся. Думаю, аналогічна ситуація скрізь. Багато батьків скаржаться, що діти після такого харчування погано почуваються", - говорить Дарина.

меню_14

В департаменті освіти і науки Черкаської міської ради цю інформацію ТСН.ua  підтвердили.

"Вже з наступного понеділка це питання буде вирішено", - повідомили ТСН.ua чиновники.

Нагадаємо, що робоча група провела комплексне обстеження системи харчування в українських школах. У результаті інспекція виявила, що у закладах освіти немає спеціального харчування дітей, які цього потребують, а в самих їдальнях зношене та застаріле обладнання.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів