Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Черкасах госпіталізували нових дітей-жертв загадкового отруєння

Досі ніхто не знає, через що потрапили до реанімації школярі та вчителі.

У Черкасах протягом дня до лікарні потрапили ще двоє отруєних дітей. Водночас стан 12-х, які були у реанімації, поліпшився, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На лікарняних ліжках опинилися ще двоє школярів – напередодні ввечері зле стало хлопчику, а в середу вранці шпиталізували ученицю тієї ж 8-ї школи. Експерти досі не визначили, яка саме речовина стала отрутою для школярів і вчителів. "На моєму досвіді такого отруєння не було", - визнає один із медиків, які працюють із постраждалими.

ВідеоУ Черкасах збільшилась кількість отруєних дітей

До лікарні потрапили ще двоє отруєних дітей. Стан дванадцятьох, які були у реанімації, поліпшився. Під наглядом медиків лишаються й троє вчителів. Експерти досі не визначили, яка саме речовина стала отрутою. Школярі почали непритомніти напередодні, під час лінійки. 

У Черкасах збільшилась кількість отруєних дітей

Діти, яких перевели з реанімації до звичайних палат, зізнаються, що дуже хочуть додому та скучили за рідними. 9-класниця Аміна Камнєва розповідає, що попри погане самопочуття учнів, урочистостей ніхто з учителів не зупинив. "Продовжували на вулиці концерт, а всіх заводили в школу. До кінця", - пригадує дівчина. Її мама обурена тим, що жодних висновків щодо отруйної речовини досі немає.

Лікарі кажуть, що перші результати досліджень будуть лише за кілька днів. У звичайний сльозогінний газ медики не вірять. "Клінічна картина цього отруєння не вкладається в спектр загальних отруєнь", - пояснюють фахівці. Черкащани підозрюють, що викид отрути міг статися на місцевих підприємствах, але спеціалісти ДСНС це спростовують. "Не було ні ДТП, ні розливу ртуті, ні викидів на підприємствах", - твердить речник рятувальної служби. Інформацію про потерпілих армійців з частини, що біля школи, теж не підтверджують.

Стан вчителя і завуча поліпшився, їх перевели з реанімації, але спілкуватися на камеру вони відмовляються. Ще один співробітник школи залишається у реанімаційному відділенні. Школу, де стався інцидент, закрили принаймні до понеділка.

Кореспондент ТСН Антон Страшко 

Залиште свій коментар

Вибір редакції