У Черкасах кількість знепритомнілих дітей перевалила за півсотні, 11 - у реанімації

У Черкасах кількість знепритомнілих дітей перевалила за півсотні, 11 - у реанімації

Фото: УНІАН

Загалом на лінійці перебували понад 400 школярів.

У Черкасах зі шкільної лінійки на території загальноосвітньої школи №8 до лікарні госпіталізували вже 51 дитину, понад десятеро потрапили до реанімації.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

"Станом на 12:30 8 травня до Черкаської обласної дитячої лікарні госпіталізовано 51 дитину, з них 11 перебувають у реанімації. Симптоми захворювання: нудота, головокружіння, головний біль", - йдеться у повідомленні.

За даними медиків, школярі у реанімації в стані середньої важкості, решта - в задовільному та легкому стані.

Окремо повідомляється, що станом на 13 годину до лікувального закладу Черкас було госпіталізовано 1 вчителя.

Як зазначається, загалом на лінійці перебували 424 учні 2-9 класів.

"На території школи проведені заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин. Перевищень вмісту хімічних речовин понад гранично допустиму концентрацію не виявлено (аміак – 0 мг/м3; хлор – 0 мг/м3, сірководень – 0 мг/м3, горючі гази – 0 мг/м3). Рівень кисню в повітрі – 20,9% (при нормі – від 19 до 23%)", - додали у відомстві.

Наразі експерти досліджують проби води з системи централізованого водопостачання школи та бутильованої питної води, результати досліджень очікуються протягом декількох годин.

Нагадаємо, у вівторок, 8 травня, під час лінійки в черкаській школі №8 багатьом дітям стало зле. Спочатку повідомлялося про декількох постраждалих, пізніше цифра зросла до 42. Попередньою причиною поганого самопочуття дітей у ДСНС назвали отруєння невідомою речовиною. Поліція вже відкрила кримінальне провадження через масове отруєння дітей у Черкасах.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація