Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Черкасах намагаються поставити на ноги молодого футболіста, який зламав хребет на спортмайданчику

Дитині потрібне лікування за кордоном.

Йому 12, він футболіст, але зараз у інвалідному візку. Олег Рудніцький із Черкас влітку травмувався на спортивному майданчику, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це сталось наприкінці червня. Футболісти разом із батьками чекали на нагородження. Хлопці побігли на спортмайданчик, який не встигли зачинити. Олег і його товариш повисли на мобільних баскетбольних стендах, аж раптом конструкція почала складатись. Олег падав разом із нею і вдарився спиною. "Я підняв його, подивився – з голови іде кров. Спитав у нього, як ти себе почуваєш, він каже – не відчуваю ніг", - розповів батько Анатолій Рудніцький.

Відео12-річний футболіст потребує допомоги на реабілітацію після пошкодження хребта

Йому 12, він футболіст, але зараз - у інвалідному візку. Олег Рудніцький із Черкас влітку травмувався на спортивному майданчику, раптово склалась конструкція баскетбольного стенду, і хлопець впав і пошкодив хребет. Нині поліція з'ясовує, хто не догледів спортивний інвентар. А Олег бореться, аби стати на ноги. Картка батька: "Приватбанк": 4149 4393 9449 2221 (Рудніцький Анатолій Анатолійович)

12-річний футболіст потребує допомоги на реабілітацію після пошкодження хребта

Далі були реанімація і діагноз – перелом і вивих хребта із забиттям спинного мозку. "Удар прийшовся якраз на цю ділянку, внаслідок цього хребет змістився. Як цеглинки зміщуються", - пояснив дитячий нейрохірург Олександр Мізернюк. Дві операції, в хребті титанова система – Олег крок за кроком вчиться рухатись.  

Баскетбольні щити з часу інциденту не використовують, з них зняли окремі елементи – для експертизи. Цей майданчик чотири роки тому будінспекція прийняла в експлуатацію, але представники стадіону кажуть, що на самі стенди документів не було. "Ці два баскетбольні стенди – вони входять в обладнання цього майданчику. Ні паспорта, ні інструкції використання по документації немає", - розповів заступник директора КП "Центральний стадіон" міста Черкаси Юрій Мрачковський.

Постачальник обладнання переконує, що все згадане надавали. "Весь пакет документів їм відправляли: паспорт, сертифікат, при поставці. То ж законодавство вимагає", - пояснює представник постачальника обладнання Валерій Нарижний. Що ж тоді сталося – версії різні. Батько постраждалого хлопця підозрює, що конструкція не була закріплена належним чином.

Поліція відкрила провадження за статтею про службову недбалість. "Зараз призначені експертизи, проводиться відповідне слідство", - розповів речник обласної поліції Дмитро Грищенко. Олег вже четвертий місяць щодня у лікарні проходить реабілітацію, чутливість повертається потроху. Він крутить педалі, усміхається і жартує, але коли згадує про футбольне поле – очі змінюються. Хлопець сумує за командою.

Друзі по футболу його підтримують. "Він боєць, він дуже сильний і я певен, що він стане на ноги", - кажуть вони. Черкаські лікарі роблять усе, щоб реабілітація давала результати, і динаміка, кажуть, чудова. Але це потрібно закріпити. "Це є абсолютно вірним прагнення батьків – дати дитині найкраще. Тому якщо буде така можливість, щоб отримати реабілітацію за кордоном – це було б чудово", - каже олександр Мізернюк.

Такий центр батьки Олега вже знайшли в Ізраїлі. Вартість реабілітації понад 100 тисяч доларів. Поки що зібрати вдалось небагато, а їхати потрібно вже наприкінці жовтня. Олег не припиняє працювати і мріяти, що вийде на поле. Він почав грати у футбол в п’ять років і віддав йому більшу частину свого юного життя.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

Залиште свій коментар

Вибір редакції