Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Черкасах похоронне бюро оскандалилося знижкою для євреїв

Поліція вже веде кримінальне провадження проти власника бізнесу.

Черкаська поліція розпочала кримінальне провадження проти власника бюро ритуальних послуг, який пропонував євреям знижку. Про це повідомляє Громадське з посиланням на матеріали суду.

Матеріали щодо порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками були передані в поліцію Службою безпеки України. Правоохоронці вважають, що власник похоронного бюро порушив 161 статю Кримінального кодексу. "При вході до означеної будівлі розміщені написи "евреям*3", "евреям скидки" та "вальцману 90%", - наголошується в матеріалах справи.

У ній судом призначено судово-лінгвістичну експертизу, котру має зробити Київський науково-дослідний інститут. Фахівці мають визначити, чи міститься в тій чи іншій формі зневага чи знущання в наведених написах. Залежно від цього залежатиме ступінь відповідальності власника бізнесу.

Днями ресторан у польській Ґдині оскандалився через розміщене в інтернеті оголошення щодо роботи. У ньому містилася засторога про те, що заклад відмовляється брати у штат вихідців із України.

Відео Facebook блокуватиме дописи та контент, що пропагує расизм та тероризм

Після теракту в Новій Зеландії соцмережа заборонить будь-які прояви так званого білого націоналізму. Блокуватимуть дописи, що поширюють дискримінацію та образи інших рас, а ще ретельніше відслідковуватимуть та видалятимуть терористичний контент.  

Facebook блокуватиме дописи та контент, що пропагує расизм та тероризм

Залиште свій коментар

Вибір редакції