У Черкасах знижується рейтинг Партії регіонів

За даними соціологів, лідерами виборчих перегонів у Черкасах є Партія вільних демократів, ПР і "Батьківщина".

Рейтинг провладної Партії регіонів на місцевих виборах у Черкасах знижується.

Про це на прес-конференції заявив генеральний директор компанії "ФОМ-Україна" Олександр Бухалов. Він послався на результати двох досліджень, які його компанія проводила у серпні та вересні. За словами експерта, це дало можливість порівняти результати.

За даними Бухалова, лідерами виборчих перегонів у Черкасах є три політичні партії: Партія регіонів, Партія Вільних демократів та "Батьківщина". Зокрема, у вересні на виборах до Верховної ради за Партію регіонів готові проголосувати 15,7% (у серпні рейтинг складав 22%), за ПВД 13% (у серпні 1,9%), за "Батьківщину" - 12,8% (у серпні 20,4%) виборців.

"Однак нас більше цікавило, яких змін зазнає політична структура Черкаської міської ради після виборів 31 жовтня. Досить цікавою виглядає протистояння двох політичних сил, які брали участь у президентських перегонах. Партії "Батьківщина", яка виграла президентську кампанію, та Партії регіонів, що програла тут вибори. Тоді співвідношення складало: Тимошенко – 65%, Янукович – 28%", - розповів соціолог.

Нині, за його словами, ці партії залишаються лідерами виборчих перегонів. Проте їхні позиції у порівнянні із президентськими значно послабшали. "Батьківщина", яка за логікою мала б лідирувати, посідає третє місце, як на виборах до міської, так і до обласної ради.

У Черкасах, за даними "ФОМ-Україна", долають 3% бар'єр наступні політсили:

Партія вільних Демократів - 22,7% (у серпні – 15,3%)

Партія регіонів – 12,2% (у серпні – 13,4%)

Партія "Батьківщина" - 7,8% (у серпні – 7,2%)

Партія "Фронт змін" - 5,5% (у серпні – 1,4%)

Партія "Сильна Україна" - 4,5% (у серпні – 3%)

Комуністична партія України – 4,3% (у серпні – 3,5%)

Зниження рейтингу провладної партії у Черкасах соціологи пояснюють тим, що партія висунула на посаду міського голови найменш рейтингову кандидатуру. Кандидат від ПР має рейтинг 0,5%, у той час, як лідер перегонів Сергій Одарич – 44,5%. Хоча, як зауважив Олександр Бухалов, Євген Влізло має невисокий рейтинг, проте він не має і негативу.

На думку соціологів, фактична відсутність негативного рейтингу дає можливість Партії регіонів більш плідно працювати над іміджем свого висуванця.

Читайте також:

Європа відзначила недосконалість виборчих законів України

Європа знову закликала Януковича до чесності

Лазаренко йде на вибори, очоливши список кандидатів у депутати Дніпропетровщини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: