Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Черкаській області коронавірус підтвердили у дружини першого хворого з села Родниківка

По області зафіксовані лише ці два випадки

У Черкаській області лабораторно підтвердили другий випадок коронавірусної інфекції - захворіла дружина раніше госпіталізованого жителя села Родниківка Уманського району.

Про це повідомив у Facebook голова Уманської міськради Олександр Цебрій.

"2 офіційно підтверджених із діагнозом Covid-19", - написав він.

Відповідаючи на запитання в коментарях до свого допису він уточнив, що йдеться про дружину першого пацієнта з коронавірусом з області.

Про діагноз чоловіка з Родниківки стало відомо 23 березня. Його було госпіталізовано до інфекційного боксу Уманської міської лікарні.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції