Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Черкаській області розпочала роботу служба соціального таксі для людей з інвалідністю

"Фонд родини Нечитайло" передав чотири мікроавтобуси соціальним установам Черкаської області в рамках партнерського проекту "Соціальні перевезення Черкащини".

Це спільний проект Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації та Благодійної організації "Фонд родини Нечитайло". Мета проекту: розвиток послуг соціальних перевезень людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Фактично сьогодні вперше на Черкащині з'явилося безкоштовне спеціально обладнане таксі для людей з обмеженими можливостями. Для того щоб скористатися послугами автомобілів, необхідно попередньо забронювати поїздку по телефону і в призначений час авто з водієм доставлять у потрібне місце.

Фонд родини Нечитайло_3

Директор фонду родини Нечитайло Вікторія Миколаюк: Вулиці наших міст, їх транспортна інфраструктура досі нерідко залишаються недружніми для людей з особливими потребами, особливо для тих, хто пересувається на візках. Для деяких дістатися до соціальних, медичних та культурних установ міста або села стає надскладним завданням. Фонд родини Нечитайло реалізує цей проект в рамках напряму "Інклюзія. Жити на рівних ", метою якого є створення засобів і умов, які допомагають людям з інвалідністю жити повноцінним життям.

Фонд родини Нечитайло_4

В рамках проекту придбані і переобладнані пасажирські мікроавтобуси для потреб людей з інвалідністю в 4 населених пунктах Черкаської області - міста Умань, Звенигородка, Золотоноша та смт Чорнобай. Нові машини зможуть одночасно перевозити людей з особливими фізичними потребами та супроводжуючих осіб - соціального працівника, медиків або родичів пасажира.

Фонд родини Нечитайло_1

Залиште свій коментар

Вибір редакції