Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У черкаській школі, де отруїлися діти, знайшли порушення вимог щодо якості харчів

Щодо інших перевірок, то відхилень від норми не зафіксовано.

Держпродспоживслужба знайшла порушення законодавства в частині якості їжі та безпечності води у школі №8 у Черкасах, де отруїлися 59 осіб.

Про це повідомляє прес-центр служби.

"За результатами проведених Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області позапланових перевірок Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 та підприємства ПП Родной Є.О., що виробляє та постачає воду питну доочищену фасовану "Рідненька" у зазначений заклад, виявлені окремі порушення вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та санітарного законодавства", - йдеться у повідомленні.

Таким чином Держпродспоживслужба бере під контроль виконання приписів про усунення виявлених порушень, направлених підприємству ПП Родной Є.О. та директорові школи №8. 

У службі нагадали, що навчання у навчальному закладі припинили до проведення всього комплексу санітарно-гігієнічних заходів із забезпечення належного санітарного стану закладу.

Що стосується лабораторної перевірки ґрунту, води питної з водопровідної мережі та з кулерів, то відхилень від норми не зафіксовано.

ВідеоУ Черкасах лікарі досі не можуть дізнатись причину отруєння школярів

Потруєні діти повертаються до лікарні. Додому їх відпускали переночувати, але зранку мають повідомити результати контрольних аналізів. Наразі у медиків жодних припущень, чим саме могли отруїтися школярі. В крові досі нічого шкідливого не виявили. Фахівці окрім аналізів, взяли на перевірку зразки одягу.

У Черкасах лікарі досі не можуть дізнатись причину отруєння школярів

Нагадаємо, 8 травня під час шкільної лінійки у Черкасах трапився випадок отруєння. Лікарі констатували, що в дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція. Отруєння відбулося локально на території, де відбувалася лінійка, - постраждалих за межами школи немає. У той самий день у Новомосковську у загальноосвітній школі №6 на лінійці, приуроченій до Дня пам`яті та примирення, стало зле 19 школярам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції