Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У чернігівській лікарні залишаються троє постраждалих у ДТП паломників

Лікарі повідомляють, що стан постраждалих стабільний, але наразі вони нетранспортабельні.

Стан здоров'я трьох росіян, які постраждали в ДТП в Чернігівській області, як і раніше важкий, їх транспортування наразі неможливе.

Про це повідомили в реанімаційному відділенні Чернігівської міської клінічної лікарні №2.

"Стан пацієнтів важкий, але стабільний. Поки вони нетранспортабельні", - сказали в лікарні. При цьому лікарі не повідомили, коли постраждалих можна буде перевозити.

Дивіться ФОТО: В автокатастрофі під Черніговом загинули 14 паломників з РФ 

У той же час лікарі Національного медико-хірургічного центру імені Пирогова у Москві готують до операцій на хребті двох жінок, які постраждали в ДТП під Черніговом і були доставлені до столиці Росії.

"Йде підготовка до оперативного втручання. Двом постраждалим потрібна операція на хребті вже зараз. Триває обстеження, повністю план лікування буде відомий пізніше", - повідомив заступник директора центру з лікувальної роботи Михайло Замятін.

Читайте спецтему: Моторошна ДТП під Черніговом: паломники з РФ гинули уві сні та випадали з вікон

Всього в хірургічний центр були доставлені три жінки, які постраждали в ДТП. За словами Замятіна, всі вони мають важкі травми, включаючи черепно-мозкові, різні ушкодження кісток скелета, переломи грудної клітки, ребер, хребта. Хворі госпіталізовані у відділенні реанімації та інтенсивної терапії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції