Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернігівській області пенсіонер згорів живцев на власному городі: палив кукурудзиння

Загиблому був 91 рік.

На Чернігівщині в селі чоловік на власному городі згорів живцем, паливши там кукурудзиння. Обгоріле тіло знайшов син. Це вже друга така смерть цього тижня, бо на Київщині чоловік загинув за схожих обставин, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Город Сергія Захарченка й загиблого чоловіка поруч. Коли сталася подія, то сутеніло і на вулиці нікого не було. Рідні кинулися шукати діда, але вже було запізно. "Кажуть, що й кишки пообгорали", - каже сусід загиблого.

Родичі 91-річного небіжчика від коментарів відмовилися. "Зі слів його родичів, він повільно ходив. Може, тому, не зміг вчасно покликати на допомогу чи зачепився й упав", - розказує провідний інспектор Прилуцького міського райвідділу управління ДСНС у Чернігівській області Віталіна Тищенко.

ВідеоНа Чернігівщині чоловік на власному городі згорів живцем, паливши там кукурудзиння

Обгоріле тіло знайшов син. Це вже друга така смерть цього тижня. На Київщині чоловік загинув за схожих обставин, теж на власному городі. ТСН з'ясовувала - чим іще для людини загрожує листя і трава, що горить.  

На Чернігівщині чоловік на власному городі згорів живцем, паливши там кукурудзиння

У сільській раді кажуть, що  односельцям постійно пояснюють шкоду паління листя, але без результатно. Щовесни українці палять старе листя. Сьогодні в Линовиці ми побачили щонаймеше два  десятки багать. Спалювати траву люди не перестали, навіть поховавши односельця.

 Купи з листям, що тліють, найнебезпечніші для людей. Воно горить без доступу кисню, тому там утворюється  чадний газ.  Його молекули проникають навіть через шкіру людини. Загалом сухостої, що палають, виділяють до трьох сотень шкідливих сполук. "У людей починається важкість дихання, а це на серцеву систему впливає, серце починає швидше працювати. У людини з хронічними захворюваннями це загострення і може привести до інфаркту", - пояснює завідувач відділу епіднагляду за неінфекційними захворюваннями Сергій Тимошенко.

Зараз у середньому сімсот  разів на добу пожежники по всій країні  виїжджають на гасіння сухої трави. У Прилуцькому районі надзвичайники тільки це й роблять. Цього року в сухостоях згоріли щонайменше семеро людей та п'ятеро травмовані.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції