Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У чернігівській школі, де діти масового захворіли на гепатит, запровадили карантин

До лікарні потрапило 16 осіб.

У Чернігові припинили навчання в одній зі шкіл, звідки до інфекційної лікарні потрапило 16 дітей з гепатитом. Захворювання також діагностували у працівниці шкільної їдальні, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Вимушені канікули розпочалися у чернігівській школі №7 через спалах гепатиту. Спочатку хворобу діагностували у п'яти дітей. Потім перевірили тих, хто з ними контактував. Так, виявили 11 недужих.

Усіх 16 учнів доправили до інфекційного відділення обласної дитячої лікарні. "Стан дітей середнього ступеня важкості. Більшість дітей скарг не мають, самопочуття близьке до задовільного", - каже в.о завідувача інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні Юрій Морозов. 

Зараз для хворих важливо - це постільний режим, дієта і мінімум контактів. Протягом 50 днів пацієнти можуть бути заразні. "Вірусний гепатит "А", на відміну від гепатиту "Б" має сприятливий перебіг. Він не діє хронізаціі, не дає тяжких ускладнень, особливого лікування не потребує", - каже заступниця гендиректора Чернігівської обласної дитячої лікарні Людмила Кривець.

Відео У 16 учнів чернігівської школи виявили гепатит "А": хто міг інфікувати дітей

У Чернігові припинили навчання в одній зі шкіл, бо звідти до інфекційної лікарні потрапило 16 дітей. Гепатит "А" діагностували і в працівниці шкільної їдальні. Хто міг принести інфекцію в школу, з’ясовувала ТСН.      

У 16 учнів чернігівської школи виявили гепатит "А": хто міг інфікувати дітей

Найближчі три тижні дітей протримають у лікарні, а у школі почали посилене прибирання з розчином діхлора 0,3 концентрації

Надолужувати шкільну програму планують за рахунок ущільнення матеріалу. Вихідних і канікул у дітей не відбиратимуть. 

Серед причин захворення - порушення санітарно-гігієнічних вимог. У тутешньої працівниці нібито ще за тиждень до цього з’явився гепатит, але безсимптомний, але в їдальні про це не говорять. Дитячої захворюваності можна було б уникнути, якби всі мили руки.

Порушення санітарних норм у школі розслідують і в поліції. Нині чекають результатів епідеміологічних досліджень. Вони мають бути готові до кінця тижня. Тоді ж школа вирішить, коли повертати учнів на навчання 

Кореспондентка ТСН Ольга Нескородяна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції