У Чернігові чоловік застрелився через банківський кредит

Він мав досить великий банківський кредит – близько 130 тис. грн.

Чернігівська міліція проводить перевірку за фактом самогубства через кредит.

Як повідомила помічник начальника міського відділу міліції по роботі з громадськістю та ЗМІ Наталія Човпило, до правоохоронців надійшло повідомлення, що у приміщенні одного з оздоровчих комплексів міста виявлено тіло 47-річного жителя Чернігова. Співробітники міліції, які прибули на виклик, встановили, що чоловік вистрелив собі в голову з пістолета.

З`ясувалось, що чоловік місяць тому влаштувався на роботу у цей оздоровчий комплекс і керував там будівельними роботами. Він мав досить великий банківський кредит – близько 130 тис. грн. Через фінансові труднощі чоловік зловживав спиртним, що спричинило проблеми у сім`ї.

Напередодні самогубства чоловік вкотре посварився з дружиною, а вранці застрелився.

Нагадаємо, дехто з українців, через тяжку ситуацію з кредитами, приймає просте та водночас страшне рішення: в Україні вже зафіксували випадки самогубств через неможливість розрахуватися з кредиторами.

Блакитне небо затягло хмарами над головами сотень тисяч українців, які планували не тільки на сьогодні, а й упевнено дивилися у день завтрашній. Життя в кредит - частина цього намальованого образу, пояснюють психологи. От тільки чарівне люстерко розбилося дуже швидко.

Психологи кажуть, що найнебезпечнішим ж початковий період, коли дефіцит інформації і не зрозуміло, як жити далі. У групі ризику - здебільшого чоловіки.

Психологи пояснюють це так - територія чоловічого успіху є зоною його ж страхів. Тому невдачі сильна стать переживає гостріше за жінок. Однак ліки від депресії у кожного під рукою - треба роззирнутися довкола, а позитивні емоції та віру у майбутнє можуть повернути рідні люди.

За словами психолога, потрібно зрозуміти, що будь-яка криза – це тимчасово, а не назавжди. І поставити собі ціль пережити її з мінімальними втратами.

Читайте також:

Українці не можуть заплатити кредити і йдуть на самогубства

Чоловік намагався спалити себе прямо в банку

Жінка отримала 500 тисяч доларів у кредит за фальшивими документами

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: