У Чернігові чупакабра дивує зоологів розширенням свого раціону

У Чернігові чупакабра дивує зоологів розширенням свого раціону

У центрі Чернігова звір перебив понад 50 тварин

У центрі міста звір перебив понад 50 тварин.

На Чернігівщині чупакабра знову вийшла на полювання. Звір розширює свій раціон: до традиційних кроликів і кіз додались качки. "Почерк" хижака люди впізнали відразу. Зоологи кажуть, це не вперше чупакабра зраджує своїм смакам - якось у її меню потрапила навіть морська свинка.

П'ятдесят індо-качок та кроликів за одну ніч передушив невідомий звір. Не погребував навіть морською свинкою. Коли господар прийшов зранку годувати тварин, очам не повірив. Маленькі мертві тільця були розкидані посеред двору.

Господарство пана Олексія Подорвана просто в центрі Чернігова. Чоловік каже, невідомий звір уже кілька років тому ледь не повбивав його курей. Але тоді його налякала вівчарка. Про те, що звір повернеться знову, господар здогадувався. Але був певен, нові клітки витримають.

На свійських тварин звір нападає серед ночі, кажуть зоологи. Проте жодної тваринки не їсть, а лише поперегризає горло і перебиває хребти.

Що це чупакабра, зоолог Олег Поясник не сумнівається. Але раніше, каже, вона нападала на кіз, кролів та курей, а тепер іще й на качок.

Як ловити чупакабру, зоологи не знають. Звідки вона приходить - також. Від міста до найближчого лісу далеко. Та от одну деталь зоологи помітили - найчастіше тварина нападає ночами восени та навесні, коли надворі негода.

Нагадаємо, нещодавно мешканці села Гряда на Львівщині знайшли біля своїх будинків знекровлені тушки кроликів і розтрощені клітки. У скоєному традиційно підозрюють чупакабру.

Читайте також:

Чупакабра знову тероризує Львівщину

На хуторі під Фастовом знайшли мумію чупакабри

Під Житомиром десятикласник вилами убив маленьке чупакабреня

Про чупакабру зняли фільм – страшний, кривавий та з матюками (відео)

На Сумщині чупакабра роздерла руку школяреві

У Чернігові чупакабра дивує розширенням свого раціону

У Чернігові чупакабра дивує розширенням свого раціону

Повʼязані теми:

Наступна публікація