У Чернігові на виставці безпородних собак визначали найвідданішого

Господарі не жалкують, що їхні тварини не мають титулів.

Двортер’єри проти породи. У Чернігові змагалися собаки, які раніше ніколи б потрапили на жодну виставку. Тут не міряють довжину хвоста і не придивляються до кольору очей. Головний критерій — вміння любити і не зраджувати.

Якщо танцювати, то до упаду. Якщо зализати, то до смерті. Це конкурс краси, на який закрита дорога чистокровним і породистим. Пробитися на подіум нарешті змогла 7-річна Бусинка. Через надмірну вагу і габарити її не брали на традиційні виставки. Бусю купували, як той-тер’єра, заплатили за неї 2 тисячі гривень, але  тер’єр вийшов не той.

«Хтось бачить в ній таксу, хтось пінчера, хтось той-тер’єра. Я не знаю, вона – ексклюзив», - каже господарка.

Безпородний, утім з дворянськими манерами. Юлій не виходить надвір без одягу. І хоча не вписується у стандарти жодної породи, вдома — він голова родини і поводиться як справжній дворянин.

ВідеоУ Чернігові влаштували конкурс для собак, які не мають породи або не дотягують до стандартів краси

На звання найкрасивішої претендує і брюнетка Жужа. І хоча конкурентів зо два десятки, здобути титул для неї справа принципу. Адже попередні господарі вивезли її в ліс саме через нестандартну зовнішність.

«Ми її спочатку з котиком переплутали, а потім подумали, може, це їжачок бігає в кущах, а виявилася собачка. Порода підозріла на той-тер'єра дуже схожа», - каже господиня.

Джина сама залізла в машину до нових господарів. Вона дуже схожа на стафа, але до стандартів породи не доросла. Тепер може показати свої уміння лише на конкурсі дворняг. В очах Джини вдячність за порятунок. І це, впевнені нові господарі, головний критерій краси. Разом із іншими колегами по безпородності вирішили зламати стереотипи і стандарти. Щоб чотирилапих більше не викидали з дому через замалі вуха чи задовгий хвіст. Адже для справжньої дружби порода взагалі не має значення. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: