Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернігові на виставці безпородних собак визначали найвідданішого

Господарі не жалкують, що їхні тварини не мають титулів.

Двортер’єри проти породи. У Чернігові змагалися собаки, які раніше ніколи б потрапили на жодну виставку. Тут не міряють довжину хвоста і не придивляються до кольору очей. Головний критерій — вміння любити і не зраджувати.

Якщо танцювати, то до упаду. Якщо зализати, то до смерті. Це конкурс краси, на який закрита дорога чистокровним і породистим. Пробитися на подіум нарешті змогла 7-річна Бусинка. Через надмірну вагу і габарити її не брали на традиційні виставки. Бусю купували, як той-тер’єра, заплатили за неї 2 тисячі гривень, але  тер’єр вийшов не той.

«Хтось бачить в ній таксу, хтось пінчера, хтось той-тер’єра. Я не знаю, вона – ексклюзив», - каже господарка.

Безпородний, утім з дворянськими манерами. Юлій не виходить надвір без одягу. І хоча не вписується у стандарти жодної породи, вдома — він голова родини і поводиться як справжній дворянин.

ВідеоУ Чернігові влаштували конкурс для собак, які не мають породи або не дотягують до стандартів краси

На звання найкрасивішої претендує і брюнетка Жужа. І хоча конкурентів зо два десятки, здобути титул для неї справа принципу. Адже попередні господарі вивезли її в ліс саме через нестандартну зовнішність.

«Ми її спочатку з котиком переплутали, а потім подумали, може, це їжачок бігає в кущах, а виявилася собачка. Порода підозріла на той-тер'єра дуже схожа», - каже господиня.

Джина сама залізла в машину до нових господарів. Вона дуже схожа на стафа, але до стандартів породи не доросла. Тепер може показати свої уміння лише на конкурсі дворняг. В очах Джини вдячність за порятунок. І це, впевнені нові господарі, головний критерій краси. Разом із іншими колегами по безпородності вирішили зламати стереотипи і стандарти. Щоб чотирилапих більше не викидали з дому через замалі вуха чи задовгий хвіст. Адже для справжньої дружби порода взагалі не має значення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції