У Чернігові небіжчик два місяці пролежав у квартирі, ЖЕК відмовився від дезінфекції

У ЖЕКу на скарги сусідів, які страждали від смороду, відповіли, що поки хробаки не полізуть, відкривати квартиру не треба.

 Два місяці по сусідству з небіжчиком жили мешканці п'ятиповерхівки у Чернігові. Вони ще з грудня 2010 року просили міліцію та ЖЕК відчинити квартиру пенсіонера-одинака, підозрюючи, що того вже немає серед живих. Проте ЖЕК не квапиться проводити дезінфекцію.

Померлий пенсіонер Петро Задьора - сирота, колишній вихованець інтернату. Після його смерті ймовірного спадкоємця квартири шукали усім будинком. Лише він, за законом, зможе розпломбувати вхід до квартири. Єдиний товариш Петра Анатолій Рой припустив, що пенсіонер міг померти ще наприкінці листопада.

"Звернулися до міліції, до голови кооперативу, той звернувся в ЖЕК. А ті кажуть: поки хробаки не полізуть, відкривати там нічого не треба", - розповів Рой.

За словами сусідки померлого, з квартири полізли не хробаки, а таргани. Жінка місяць дзвонила сусіду по телефону та стукала у двері. Терпіти люди більше не могли, тож викликали рятувальну службу.

Окрім небіжчика, який пролежав у квартирі щонайменше два місяці, сморід ішов від сміття. За словами сусідів, останні півроку господар страждав на клептоманію і тягнув додому все, що знайде в контейнерах для відходів.

Після смерті чоловіка, прибрати у приміщенні і провести дезінфекцію в ЖЕКу відмовились. Наразі сусіди побоюються спалаху інфекцій.

"Санстанція прийшла, стала і сказала — ми туди не поліземо. Хай нас з роботи звільняють, але все одно ми не поліземо туди", - розповіла сусідка Валентина Степура.

Керівник кооперативного ЖЕКу пояснив журналістам, що не може примусити своїх працівників ризикувати здоров'ям, і грюкнув дверима.

Голова управління ЖКГ м.Чернігова Вадим Антошин, у свою чергу, пообіцяв, що керівника ЖЕКу буде покарано.

Якщо за півроку не знайдуть спадкоємців пенсіонера, за законом, квартира стане власністю міста, кажуть фахівці. До цього, ймовірно, людям таки доведеться терпіти сморід.

Читайте також:

Голодні російські ведмеді викопують небіжчиків на кладовищах, щоб пообідати

Чоловік не одразу зрозумів, що займався сексом з трупом

В'єтнамець викопав труп дружини та 5 років спав з ним

У Пуерто-Ріко небіжчика замість труни посадили на мотоцикл

ВідеоДва місяці по сусідству з небіжчиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: