У Чернігові пенсіонерка у власній квартирі влаштувала справжній "концтабір" для безпритульних тварин

Дата публікації
У Чернігові пенсіонерка у власній квартирі влаштувала справжній "концтабір" для безпритульних тварин

Пухнастих безхатченків майже не годують

Літня жінка тримає вдома близько 30 безхатченків і майже їх не годує.

У Чернігові волонтери знайшли справжній концтабір для тварин. У звичайній однокімнатній квартирі пенсіонерка тримає близько 30 безпритульних котів і собак, ідеться в сюжеті ТСН. 19:30

Волонтери про домашній притулок для котів дізналися чотири місяці тому. Нарахували там понад два десятки безхатьків, а одного вивезли показати ветеринарам і вжахнулися.

"Нам поставили цілий букет захворювань, це серцева недостатність, ниркова, хламідіоз, кальцевіоз, проблема із кишковим трактом, грибок і кліщ вушний", - розповідає волонтерка Олена Удочкіна. 

Більшість хвороб у тварин - від нерегулярного харчування. Тож, волонтери припускають, що годували їх кілька разів на тиждень, а інфекції просто передавалися від одного кота іншому і пригнічували без того слабкой імунітет. Спочатку волонтери напросилися господині в помічники. 

Але потім власниця тварин  припинила пускати волонтерів у квартиру. ТСН пенсіонерка погодилася показати, як живе. Галина Короб зізнається, що її квартира перетворилася на притулок, бо вона не може пройти повз будь-яку безпритульну тварину на вулиці.  

Чернігівські волонтери знайшли справжній концтабір для тварин

Чернігівські волонтери знайшли справжній концтабір для тварин

Від неймовірного смороду потерпають і сусіди жінки, але тваринам також несолодко. Волонтери просять жінку віддати їм бодай кількох котів, але пенсіонерка категорично проти. 

Одного таки забрали. Кота одразу збираються везти до ветклініки. Коли його там пролікують, волонтери намагатимуться підшукати тварині родину. Також волонтери не втрачають надії забрати в пенсіонерки й решту безхатьків. 

Раніше повідомлялося, що на Житомирщині пенсіонерка врятувала 4-річного хлопчика від смерті.

Кореспондент ТСН Алла Скорик 

Наступна публікація