У Чернігові розгорівся скандал через побиття шкільним психологом семикласника

Вчителі і учні запевняють, що саме семикласник довів психолога до нервового зриву.

У Чернігові розгорівся скандал через відео, яке сьогодні розмістили у мережі учні. На ньому шкільний психолог кудись веде за барки хлопця, а потім зривається і б'є його по руках та дає запотиличника, йдеться в ТСН.16.45.

Суть конфлікту з відео не зрозуміла. З'ясовувати ситуацію до школи  виїхали поліцейські. Вони дізнались, сама подія сталася  місяць тому. Батьки хлопчика повідомили копам, що претензій до педагога не мають. Сам же психолог розповів, зірвався через ненормативну лексику, якою на нього лаявся школяр. І дуже шкодує про свою поведінку. Учні та педагоги стали на бік вчителя. Кажуть, що агресії за психологом ніколи не помічали.

"Це я взагалі не повинен був робити такого, бо я психолог, розумієте. Прикрий випадок дуже. Я і вибачився перед мамою. Це я більше сам себе покараю, аніж мене хтось покарає", - каже вчитель Юрій Корольов.

"Буде проводитися перевірка, буде прийняте процесуальне рішення щодо цієї події. Встановлено, що заяв та скарг від батьків до відділу поліції не надходило", розповідає речник Чернігівського міського відділу Нацполіції Наталія Човпило.

 

У Чернігові шкільний психолог зірвався на семикласника

Там розгорівся скандал через відео, яке сьогодні розмістили у мережі учні. На ньому шкільний психолог кудись веде за грудки хлопця, а потім зривається і б'є його по руках та робить запотиличник. Суть конфлікту з відео не зрозуміла. З'ясовувати ситуацію до школи виїхали поліцейські. Вони дізнались, що сама подія трапилась місяць тому. Батьки хлопчика повідомили копам, що претензій до педагога не мають.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: