У Чернігові в медсестри, яка брала кров на аналіз у хворої коронавірусом, підтвердили зараження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як могло статися зараження, наразі невідомо.

Новим коронавірусом COVID-19 у Чернігові інфікувалася медсестра, яка брала кров в уже хворої на цю недугу. Це третій підтверджений випадок зараження коронавірусом у місті.

Про це інформують у пресслужбі Чернігівської міської ради.

У зв'язку з цим, міський голова Владислав Атрошенко доручив з'ясовувати, як сталося інфікування коронавірусом. Зокрема, фахівці повинні встановити, чи дотримувалася медпрацівниця правил безпеки і наскільки ефективні захисні засоби.

Усі особи, з якими інфікована мала контакт, з’ясовані. Людям зроблять тестування методом ПЛР. 

Зазначимо, що станом на 28 квітня у Чернігівській області лабораторно підтверджено 39 випадків зараження новим типом коронавірусної інфекції COVID-19.

У Чернігові третій лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Це медсестра одного з закладів Чернігова, яка...

Опубликовано Прес-служба Чернігівської міської ради Вторник, 28 апреля 2020 г.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залиште свій коментар

Вибір редакції