У Чернігові викидують на вулицю багатодітні сім'ї

Квартиру забрали в однієї родини, щоб віддати іншій, а потім ордер отримала третя. Шість дітей опинилися без житла.

У Чернігові багатодітну матір виселили на вулицю, щоб віддати її квартиру іншій матері-героїні. Тільки от, хто б міг подумати, новосели відмовилися переїжджати в будинок, поки не знайдеться нове житло для вигнанців. Чиновники не розгубились і віддали трикімнатне помешкання третій багатодітній сім'ї.

Ірині Мироненко, багатодітній матері сказали, що її ніхто не просив народжувати 6 дітей, якщо не знала, де вони мають жити.

На вулицю з валізами Ірину з дітьми виставили судові виконавці. 18 років тому Мироненки поселилися в порожній трикімнатній квартирі в будинку, зведеному за гроші підприємства, на якому працював чоловік Ірини. Паперову війну з тріском програли і отримати ордер на житло так і не змогли.

У житловому кодексі є одна сувора стаття. Самозасельців — геть без надання іншого житла. Закон не робить винятків для багатодітних, хворих чи немічних, пояснюють чиновники. Валерій Бондаренко, заступник керівника відділу квартирного обліку, це підтверджує.

Мироненки тепер винаймають житло. Їхню колишню квартиру пообіцяли багатодітній матері-одиначці Світлані Билдіній. Тут своя трагічна історія — мама щодня бореться за життя четвертої доньки Каті. У дівчинки тяжка комбінована вада серця.

 Каті необхідний спокій і чисте повітря. У нинішній квартирі-рукавичці цього годі й чекати. Але переїжджати в нову трикімнатну Світлана не поспішала. Вимагала від чиновників спершу надати житло виселеним Мироненкам. І їм квартиру не повернули, і сама лишилася ні з чим.

 У цієї історії свій "щасливий кінець”. Ордер дістався третій багатодітній родині. У Світлани та Анатолія Ісєєвих шестеро неповнолітніх дітей. Усі тулились у двох кімнатах гуртожитку. Родина стояла на квартирному обліку під номером — 1030. За нинішніми темпами, житло отримала б лише в 15-му поколінні.

 А Ірині Мироненко радять розраховувати на свої сили, або принаймні стати на квартирний облік. Хоча житла не обіцяють, надію дати зобов'язані.

Детальніше про "пригоди" багатодітних сімей дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Під Секретаріатом президента оселилися цигани

Багатодітна мати створила збройну банду зі своїх неповнолітніх синів

У США жінка народила відразу вісьмох дітей

Тринадцятеро дітей – передумова сімейного щастя (відео)

ВідеоВиселення сімей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: