Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військовий та водій з'ясовували стосунки на кінцевій зупинці.

У Чернігові водій маршрутки відмовив у безкоштовному проїзді учаснику АТО, який втратив ногу під час бойових дій на Донбасі. Через день чоловік знайшов водія та вирішив його "провчити кулаками".

Про інцидент на своїй сторінці у Facebook 26 травня написав друг військового Олександр Тарнавський.

Вчора моєму товаришеві Владиславу Шатилу, що втратив на війні ногу, відмовили у безкоштовному проїзді, гарантованому законом. Крім того, водій почав принижувати Владислава при пасажирах і розмахувати своїм посвідченням учасника бойових дій в Іраку.
пише Тарнавський

Чоловік опублікував відео розмови між АТОвцем і водієм через день після інциденту в маршрутці. Тарнавський каже, що його знайшли на кінцевій зупинці, "аби поговорити".

На кадрах зафіксовано спочатку діалог між чоловіками на підвищених тонах. Під час розмови водій намагається виправдатися і говорить, що "сам служив і був в Багдаді (прим. Ірак)" Помітно як відео кілька разів переривається і відновлюється. Наприкінці на вулиці АТОвець кілька разів б'є водія, а в останнього вже розірвана кофта. 

Нагадаємо, право на пільговий на проїзд мають учасники бойових дій, а саме:

  • всіма видами міського пасажирського транспорту;
  • автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості;
  • міжміський автомобільний транспорт (туди і назад 1 раз на 2 роки або туди і назад 1 раз/рік з 50% знижкою),
  • автобуси приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонні та міжобласні незалежно від відстані та місця проживання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції