У Чернівцях 15-річний хлопець отримав важкі опіки під час "виробничої практики"

Учні робили ремонт у гуртожитку.

15-річний учень художнього училища у Чернівцях Богдан Боцван ледь не згорів під час навчальної практики, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Учні обдирали зі стін стару фарбу. Щоби полегшити їм завдання, майстер приніс бензинову паяльну лампу. Вона вибухнула в руках одного з хлопців - пальним облило одяг, унаслідок чого 40% тіла підлітка в опіках.

Нині Богдан може лише лежати долілиць. У нього обпечена уся спина та руки. Батько хлопця пригадує – минулого понеділка йому подзвонили з телефона сина, проте говорив не він.

"Говорив працівник швидкої. Ми думали, шо то якийсь жарт, а потім ще раз перетелефонували, і виявилось, що так воно і є", - згадує батько Павло Боцван.

Сам Богдан каже, що ремонт у гуртожитку – частина виробничої практики в училищі.

Стан хлопця, що ледь не згорів під час навчальної практики, середньої важкості

Учні художнього училища  обдирали зі стін стару фарбу. Аби полегшити їм завдання, майстер приніс  бензинову паяльну лампу. Вона вибухнула у руках одного з хлопців, пальним облило одяг. В результаті 40% тіла підлітка - у опіках. В обласному управлінні освіти створили комісію, яка розслідуватиме цей випадок.

"Спочатку ми заправили лампу, але не могли закрутити кришечку, бо різьба була зірвана. Та й закручував майстер", - розповідає сам потерпілий.

Той самий майстер, за словами однокурсників, першим загасив палаючого хлопця і викликав швидку. Богдан три дні провів у реанімації – лікарі боролися за його життя. У опіковому відділенні він пробуде щонайменше два місяці.

"На даний час стан середньої важкості, з тенденцією ближче до задовільного, загрози життю уже немає, але опікова хвороба лікується не за один день", - коментує лікар опікового відділення лікарні швидкої допомоги Мирослав Маленький.

Поспілкуватися з майстром ТСН не вдалося. В адміністрації училища взагалі відмовилися від коментарів.

В обласному управлінні освіти створили комісію, яка розслідуватиме цей випадок. Кажуть, що учням училища заборонено працювати з вибухонебезпечними речовинами.

Шукатиме винних і поліція – там вже розпочали кримінальне провадження.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: