У Чернівцях 15-річний хлопець отримав важкі опіки під час "виробничої практики"

Учні робили ремонт у гуртожитку.

15-річний учень художнього училища у Чернівцях Богдан Боцван ледь не згорів під час навчальної практики, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Учні обдирали зі стін стару фарбу. Щоби полегшити їм завдання, майстер приніс бензинову паяльну лампу. Вона вибухнула в руках одного з хлопців - пальним облило одяг, унаслідок чого 40% тіла підлітка в опіках.

Нині Богдан може лише лежати долілиць. У нього обпечена уся спина та руки. Батько хлопця пригадує – минулого понеділка йому подзвонили з телефона сина, проте говорив не він.

"Говорив працівник швидкої. Ми думали, шо то якийсь жарт, а потім ще раз перетелефонували, і виявилось, що так воно і є", - згадує батько Павло Боцван.

Сам Богдан каже, що ремонт у гуртожитку – частина виробничої практики в училищі.

ВідеоСтан хлопця, що ледь не згорів під час навчальної практики, середньої важкості

"Спочатку ми заправили лампу, але не могли закрутити кришечку, бо різьба була зірвана. Та й закручував майстер", - розповідає сам потерпілий.

Той самий майстер, за словами однокурсників, першим загасив палаючого хлопця і викликав швидку. Богдан три дні провів у реанімації – лікарі боролися за його життя. У опіковому відділенні він пробуде щонайменше два місяці.

"На даний час стан середньої важкості, з тенденцією ближче до задовільного, загрози життю уже немає, але опікова хвороба лікується не за один день", - коментує лікар опікового відділення лікарні швидкої допомоги Мирослав Маленький.

Поспілкуватися з майстром ТСН не вдалося. В адміністрації училища взагалі відмовилися від коментарів.

В обласному управлінні освіти створили комісію, яка розслідуватиме цей випадок. Кажуть, що учням училища заборонено працювати з вибухонебезпечними речовинами.

Шукатиме винних і поліція – там вже розпочали кримінальне провадження.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: