У Чернівцях пограбували Генконсула Румунії

У дипломата вкрали ноутбук, два чоловічих костюми, взуття, валізу, портмоне з грошима та мобільний телефон. Загальна сума завданих Генконсулу збитків становить 61 тис. грн.

У Чернівцях 30 листопада невідомий через незачинене вікно проник у будинок, де тимчасово мешкає Генеральний консул Румунії, і викрав особисті речі дипломата.

Про це повідомила місцева газета "Свобода слова".

За даними часопису, у дипломата вкрали ноутбук, два чоловічих костюми, взуття, валізу, портмоне з грішми і мобільний телефон. Загальна сума завданих Генконсулові збитків становить 61 тисячу гривень.

Газета повідомляє про крадіжку без посилання на офіційні джерела у правоохоронних органах Чернівецької області, які наразі утримуються від будь-яких коментарів.

Нагадаємо, на початку року у Франції було пограбовано дочку Леоніда Черновецького. Прокуратура паризького передмістя Бобін по фотографії визначила, що скаргу про пограбування подала саме дочка мера Києва Христина Черновецька.

ЗМІ повідомили, що дорогою до парижського аеропорту з машини доньки київського мера викрали сумку з коштовностями на 4,5 мільйона євро.

Читайте також:

4,5 млн євро у дочки Черновецького вкрали за допомогою залізного гака

У Запоріжжі пограбували окружну виборчу комісію

У Полтаві пограбували церкву Пантелеймона Цілителя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: