У Чернівцях шпиталізували ще одну людину, яка повернулася з Італії. В обох не підтвердився грип

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пацієнтів перевірять на інфікування коронавірусом.

У Чернівцях до інфекційного відділення обласної лікарні 26 лютого госпіталізували вже другу людину, яка повернулася з Італії. Аналізи обох хворих відправили до Києва для перевірки на інфікування коронавірусом.

Про це повідомила під час брифінгу 26 лютого сказала заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук, передає "Укрінформ".

Чиновниця зазначила, що в обох шпиталізованих не підтвердилась підозра на інфікування грипом, тому аналізи відправили на перевірку до Києва. Чоловік та жінка перебувають у стані билизькому до "середнього важкого". В обох діагностували пневмонію.

"Наразі в обласній лікарні є два пацієнти, які мають історію тривалого перебування в Італії. Їхній стан дещо порушений, але не критичний, ближче до середньо важкого стану. І в жінки, про яку повідомлялося раніше, і у нового пацієнта - чоловіка діагностували пневмонію. Вони проходять лікування і порівняно з попередньою добою їхній стан покращується. Оскільки обоє пацієнтів перебували в Італії та могли контактувати із хворими на коронавірус, то їх аналізи відправили до Києва для перевірки", - сказала Поліщук.

Заступниця голови ОДА Наталія Гусак додала, що  області визначили два базові заклади, в яких прийматимуть людей із підозрою на коронавірус. В цих лікарнях є 13 працюючих апаратів для штучної вентиляції легень, 50 масок і 50 комбінезонів.

За її словами, сьогодні представник Чернівецької обласної клінічної лікарні виїхав до Дніпра. Там він отримає допомогу, виділену урядом: інфузомати, мішки Амбу, пульсоксиметри, два апарати для штучної вентиляції легень та 197 тисяч медичних масок.

Нагадаємо, у Чернівцях 25 лютого госпіталізували жінку, яка приїхала з Італії та звернулася за допомогою. Згодом в МОЗ пояснювали, що немає підстав вважати, що в жінки коронавірус. Тому її першочергово перевірили на інфікування грипом.

Плейлист 111 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції