Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівцях сусіди не дали судовим виконавцям виселити жінку з двома дітьми

Протистояння тривало сім годин.

У Чернівцях сім годин судові виконавці намагалися виселити жінку з двома дітьми з їхньої квартири, проте сусіди стали стіною перед ними і не пустили їх у квартиру. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Марія Гумайло, матір двох дітей, мешкала у квартирі з тіткою більше 20 років. Утім, коли тітка померла, жінка дізналася – квартира, всупереч заповіту, належить не їй.

"Був заповіт на мене 93-го року, вона зробила заповіт на мене. А після смерті з'явився другий заповіт. Мій заповіт був підписаний тіткою, а цей новий – три свідки", - розповідає вона.

За новим заповітом квартиру тітка переписала на жінку, з якою познайомилася незадовго до смерті і разом ходила до церкви. Проте сусіди її ніколи не бачили, в суді вона теж не з'являлася.

"Тут є ознаки і шахрайства, і превищення посадових повноваженнь, є багато питаннь. Чому хочуть виселити цих дітей якнайшвидше, щоби не стало питання – яким чином складався цей заповіт, хто був присутній при цьому", - каже Юрій Герасимчук, адвокат Марії Гумайло.

Утім, суд першої інстанції, а згодом і апеляційний визнали дійсним саме останній заповіт. Юристи нової власниці кажуть – пропонували Марії з дітьми звільнити квартиру добровільно.

"Ми пропонували на деякий час винайняти житло за власний рахунок для цієї сім'ї, ми пропонували, інші варіанти, усі були відкинуті. Немає сенсу їх озвучувати, оскільки жоден не прийняла інша сторона", - каже Віталій Павлик, адвокат нової власниці.

Відео У Чернівцях жінку з двома дітьми намагались виселити з квартири, через декілька заповітів тітки

У дворі у супроводі правоохоронців з'являються судові виконавці з рішенням суду, проте сусіди не пускають їх у під'їзд. Обидві сторони викликають поліцію. На п'яту годину протистояння одна з сусідок від спеки непритомніє. Чиновники намагаються заспокоїти людей - мовляв, діти просто неба не залишаться.

"Якщо у мами немає коштів на зняття квартири, то ми поселимо їх у реабілітаційний центр", - каже Надія Божеску, головний спеціаліст служби у справам дітей Чернівецької міської ради.

Зрештою виселення таки переносять – чиновники служби у справах дітей погоджуються, що видворяти родину треба з дитячим психологом.

Наступного разу судові виконавці прийдуть виселяти сім'ю через дев'ять днів. Утім, мешканці будинку запевняють – не пустять їх у квартиру сусідки.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Залиште свій коментар

Вибір редакції