У Чернівцях відкрили меморіал загиблим у зоні АТО військовим

Меморіал розташований на центральній алеї міського кладовища.

У Чернівцях урочисто відкрили меморіал загиблим у зоні АТО на Донбасі військовим. 15 пам'ятників, об'єднаних у єдину композицію, встановили на могилах героїв на центральній алеї міського кладовища.

Тут поховані військовослужбовці різних підрозділів, спецпризначенці, нацгвардійці та один військовий медик. Усі вони загинули в різний час проведення АТО. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Який вигляд матиме меморіал, узгоджували з рідними загиблих. Більшість пам'ятників становлять собою стелу з фотографією в повний зріст військових - їх виготовили та встановили коштом міського бюджету.

"Багато було суперечок спочатку, але потім зробили, як хотіла кожна сім'я. Хтось хотів із хрестом, хтось без - від того, є хрест, немає хреста, значимість кожного загиблого не зменшується", - говорить дружина загиблого військового Оксана Зубжицька.

"Подивіться, з пам'ятника на вас дивляться сучасні лицарі. Вони стоять в єдиній шерензі святого воїнства і дивляться на нас світлим поглядом", - каже батько загиблого медика Віталій Трепко.

ВідеоУ Чернівцях урочисто відкрили меморіал загиблим у зоні АТО військовим

Залиште свій коментар