Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівцях вирішили заборонити "Опоблок" і люструвати екс-регіоналів з комуністами

Люструвати хочуть й міського голову Олексія Каспрука.

У Чернівецькій міській раді депутати ухвалили рішення заборонити діяльність партії "Опозиційний блок", а також провести люстрацію всіх екс-регіоналів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Хвилю невдоволення у сесійній залі викликало призначення на посаду директора департаменту ЖКГ міськради Ярослава Кушнірика, який був членом "Партії регіонів".

Тож із пропозицією про люстрацію виступив керівник фракції "Свобода" у міськраді Андрій Ілюк, він також запропонував проголосувати за рекомендацію міському голові не призначати у виконавчі органи влади міста екс-членів "Партії регіонів". Згодом депутати таке рішення ухвалили.

У документі також зазначено, що окрім екс-регіоналів, міському голові не варто брати на роботу ще й комуністів.

Тим часом ті депутати та міський голова, які були помічниками народних депутатів-регіоналів, мають скласти повноваження.

Нагадаємо, раніше мер Чернівців Олексій Каспрук закликав Верховну Раду призначити позачергові вибори міськради і міського голови.  Він вважає, що у місті "уже рік триває протистояння та підкилимна боротьба" за знищення місцевого самоврядування. 

За словами мера, міськрада понад рік не може обрати секретаря і доформувати виконавчий комітет. Каспрук вважає, що депутатська більшість намагалася порушити баланс між повноваженнями міськради, виконавчих органів міськради та мера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції