У Чернівцях встановили "пам'ятник" олігарху Фірташу

Поруч з Андруховичем, Яценюком, Тимошенко та Януковичем у Чернівцях встановили "пам'ятник" скандальному бізнесмену Дмитру Фірташу.

У вівторок у Чернівцях художник Анатоль Федірко репрезентував арт-проект "Пам'ятник невідомому олігарху Д.Фірташу".

Пам'ятник олігарху розмістили у центрі міста біля магазину "Букініст", де вже є аналогічні роботи, присвячені Юрію Андруховичу (гіпсовий бюст неандертальця), Арсенію Яценюку (дитяче фото політика та кухоль для збору пожертв на розвиток української демократії), Юлії Тимошенко (гіпсові черевички ТМ Луї Вітон) та Віктору Януковичу (кусок вугілля).

"Обличчя одного із найзагадковіших українських багатіїв дотепер не відоме більшості мешканців країни. А його кар'єрний злет просто вражає. 20 років тому Дмитро Фірташ служив пожежником у Чернівцях, а сьогодні він володіє 90% контрольного пакету акцій фірми Centragas Holding AG - компанії, якій належить 50% акцій горезвісного RosUkrEnergo", - розповів Анатоль Федірко.

"Дмитро Фірташ приїхав до Чернівців у кінці 80-рр. ХХ ст. без грошей, але з вірою в те, що Чернівці - таємна столиця Європи, яка надасть йому, простому сільському хлопцю, можливість для самореалізації... У проміжку між цими двома сходинками своєї кар'єри Фірташ торгував м'ясом, молоком та олією, продавав автомобілі, а потім зайнявся газом", - зазначив Федірко.

На його думку, сьогодні чернівчан втішає думка про те, що Фірташ ходив вулицями Чернівців, "і кожен, хто мешкає в цьому місті, в майбутньому теж може бути олігархом".

Читайте також:

Пінчук потрапив у сотню найвпливовіших людей сучасного мистецтва

У Донецьку "коронували" Віктора Януковича

Тимошенко назвала Фірташа тіньовим прем'єром

У львівській церкві Ющенка зобразили поруч з Богородицею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: