Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівцях затримали групу серійних квартирних крадіїв

Злодіїв затримали з викраденим крамом.

Цілу спецоперацію із затримання квартирних злодіїв у Чернівцях розгорнули посеред міста, неподалік залізничного вокзалу, йдеться в ТСН.12.00.

Спецпідрозділ поліції "КОРД" заблокував автомобіль, який рухався на виїзд з міста, четверо чоловіків намагалися чинити опір, утім, на них надягли кайданки майже одразу.

В багажнику автівки правоохоронці виявили кілька сумок з викраденими з квартир коштовними речами.

ВідеоУ Чернівцях затримали групу серійних квартирних крадіїв

Цілу спецоперацію розгорнули посеред міста неподалік залізничного вокзалу. Спецпідрозділ поліції "КОРД" заблокував автомобіль, який рухався на виїзд з Чернівців, четверо чоловіків намагалися чинити опір, утім, на них надягли кайданки майже одразу. В багажнику автівки правоохоронці виявили кілька сумок з викраденими з квартир коштовними речами.  

У Чернівцях затримали групу серійних квартирних крадіїв

Зараз затриманих перевіряють на квартирні крадіжки і в інших регіонах України.

Нагадаємо, на Миколаївщині затримали двох чоловіків, які викрадали з магазинів платіжні термінали. Уночі чоловіки вдерлися до крамниці в одному з сіл. Випадкові очевидці заскочили їх вже на виході з крамниці. Крадії кинули поцуплений термінал, а коли від'їжджали на авто - збили поліцейського, який вискочив із засідки. Виявилося, правоохоронці вже давно відпрацьовували кримінальну пару і саме планували взяти її на гарячому. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції