Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівецькому СІЗО спалахнув бунт в’язнів: рідні кажуть про жорстоке придушення і навіть одного загиблого

В адміністрації закладу чутки про смерть категорично заперечують.

У Чернівцях родичі в’язнів слідчого ізолятора звинувачують конвоїрів та адміністрацію у масовому побитті затриманих. Близько двох десятків людей під стінами СІЗО вимагали пустити їх на побачення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди впевнені, що напередодні в’язнів жорстоко побили, бо ті передали на волю фрагменти відео, на якому видно синці від кийків. Більше того, адвокат одного з підсудних запевняє, що є смертельний випадок. "Зустрічаю конвоїра, і він каже: з кожної камери виводили людей і били, і в тому числі вашого сина", - кажуть учасники акції. "Крики були і стукали в решітки. Це було чутно", - твердять очевидці.

В адміністрації СІЗО пояснюють, що підсудні влаштували бунт, один із них накинувся на конвоїра, потім арештанти підпалили ганчір'я у вентиляційній системі і почали вибивати двері камер. Керівництво було змушене викликати Нацгвардію та ізолювати чотирьох призвідників. Також у камерах провели обшуки та  вилучили телефони, заточки й інші заборонені предмети, а от побиття в'язнів, а надто смерть, в адміністрації заперечують. "Почали деякі камери виявляти невдоволення, намагалися вийти з камер, вибивали двері. Обшуки було проведено, нейтралізовано декілька осіб негативної спрямованості, ізольовано в окремі приміщення. До осіб, що чинили опір, застосовувались відповідні дії – не били, наручники одягали, загиб руки за спину", - стверджує начальник Чернівецького СІЗО Петро Лисак.

ВідеоУ Чернівцях родичі в'язнів СІЗО звинувачують конвоїрів та адміністрацію у побитті затриманих

Сьогодні зранку близько двох десятків людей під стінами СІЗО вимагали пустити їх на побачення. Кажуть, що учора в'язнів жорстоко побили. Вони передали на волю фрагменти відео, на якому видно синці від кийків. Більше того, адвокат одногО із підсудних запевняє, що є смертельний випадок. В адміністрації СІЗО заявили ж, що напередодні підсудні влаштували бунт.

У Чернівцях родичі в'язнів СІЗО звинувачують конвоїрів та адміністрацію у побитті затриманих

Залиште свій коментар

Вибір редакції