У Чернівцях ажіотаж навколо вакансії двірників: 5 людей на місце

Міське комунальне підприємство Чернівців обирає двірників за досвідом роботи, освітою та комунікативними здібностями.

Криза зробила бажаною для багатьох навіть не дуже престижну вакансію двірника. На конкурсі працівників з благоустрою у Чернівцях на чотири вакантних місця претендувало 20 осіб. А на дві вакансії водія підмітальної машини, що обслуговуватиме вулицю Кобилянської в історичному центрі міста, надійшло 18 заяв.

Міські комунальники обирали претендентів за результатами співбесіди. Як повідомив журналістам заступник директора міського департаменту ЖКГ, працівників з благоустрою було вирішено обирати на конкурсі, оскільки вимоги до утримання цієї вулиці, яка претендує на статус вулиці зразкової культури та правопорядку, є особливо високими.

Тому, за його словами, при визначенні переможців конкурсу "враховувався досвід претендентів, характеристика з попередніх місць роботи, наявність освіти, зовнішній вигляд та комунікативні здібності, бажання працювати, а також наближеність місця проживання до місця роботи".

Посади двірників здобули троє юнаків, один з яких має вищу економічну освіту, двоє – спеціально-технічну, а також жінка, яка має 20-річний досвід роботи на керівних посадах у сфері залізничного транспорту. Їх бригадиром обрано мешканку вулиці Кобилянської, яка понад 30 років пропрацювала у житлово-комунальній сфері.

Їх забезпечать спеціально виготовленою уніформою, номерами телефонів усіх міських служб, з якими доведеться співпрацювати. Заробітна плата становитиме 2 тисячі 800 грн.

Нагадаємо, за прогнозами чиновників, у березні в Україні буде 3,5 мільйона безробітних. У Києві вакансій у 2,5 рази більше, ніж звільнених, але по країні показники набагато гірші – на одну вакансію претендують в середньому десять осіб.

Читайте також:

Кожен четвертий українець готовий вийти на масові акції протесту
Середня зарплата в Києві майже вдвічі більша, ніж по Україні
Британські експерти прогнозують найтяжчий рік для України

У Києві з’явилася нова вакансія: контролер бурульок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: